Nie żyje ikona światowej mody. Popełniła samobójstwo

Nie żyje ikona światowej mody. Popełniła samobójstwo

Nie od dziś wiadomo, że sława to żaden immunitet, przeciwnie, czasem jest zbyt dużym obciążeniem dla człowieka. Takim przykładem jest ta historia. Nie żyje ikona światowej mody, sama odebrała sobie życie.

Wielka projektantka mody, Kate Spade, została znaleziona martwa w swoim własnym mieszkaniu w Nowym Yorku. Popełniła samobójstwo, odeszła w wieku zaledwie 55 lat.

Nie żyje Kate Spade

Z informacji, które przekazała policja, Spade sama odebrała sobie życie w swoim mieszkaniu. Na jej ciało natknęli się członkowie ekipy porządkowej, którzy zjawili się u niej, w apartamencie przy Park Avenue, by posprzątać lokum. Projektantka powiesiła się na szaliku. Według nieoficjalnych informacji, kobieta zostawiła po sobie list pożegnalny. Spade stworzyła w latach 90. linię torebek, szturmem podbijając świat mody. Należąca do niej firma Kate Spade New York ma w tym momencie sieć 140 salonów w Stanach Zjednoczonych i ponad 175 punktów sprzedaży na całym świecie. Nie wiadomo, co skłoniło ją do decyzji o popełnieniu samobójstwa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Podsłuchano prywatne rozmowy Macierewicza z żoną! „Jest mi obcym człowiekiem”
  2. DRAMAT Glika rozpoczęty. Kibice wstrząśnięci, płacz to za mało
  3. Kaczyński wpadnie w dziką furię! O słowach Roznerskiego mówi już cała Polska
  4. Przed śmiercią błagała o pomoc. Irena Kwiatkowska przez lata była ofiarą
  5. Astronomiczna kwota! Nawałka za mundial w Rosji już zgarnął fortunę
Źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News