Adam i Tata to jeden z polskich kanałów na YouTube, który pokazywał, jak wygląda prawdziwa miłość między synem a ojcem. Niestety, nagła śmierć zmieniła wszystko. To koniec kanału i koniec YouTube jakiego znamy.

Adam i Tata to popularny kanał na naszym rodzimym podwórku YouTube. Ma on prawie 300 tys. subskrypcji na kanale i liczba ta stale rośnie. Przedstawiał naprawdę ciekawy kontent, który przypadł do gustu wielu widzom i to nie tylko tym młodszym.

Autorzy postawili sobie jeden, ale jakże ważny cel. W opisie kanału możemy znaleźć informacje o tym, iż ich zadaniem jest pokazanie relacji ojca z synem we współczesnym świecie:

– Kanał, na którym 21-letni Adam rywalizuje ze swoim starszym o 30 lat Tatą i nie tylko! Pokazujemy, że w dzisiejszych czasach kontakt między Tatą a Synem istnieje naprawdę – taki widnieje opis na ich kanale.

Do społeczności YouTube dołączyli w lipcu 2014 roku i po 4 latach działania i nagrywania filmików mają na swoim koncie prawie 36 milionów wyświetleń. Ta liczba stale mogłaby rosnąc, gdyby nie tragedia, której już nic nie odwróci.

Adam i Tata na Facebooku

Na ich stronie na Facebook’u pojawił się wpis, który rozjaśnia sytuację. Niestety, tytułowy Tata, Pan Jacek Bejmert zmarł. Przyczyny jego śmierci nie są na razie znane, nie została podana taka informacja, ale niedługo na kanale ma się znaleźć filmik Adama, który wyjaśni, co się stało z jego ukochanym tatą.

– Niestety muszę Was poinformować, że to już jest koniec Adama i Taty. Pojawi się pewnie wiele pytań dlaczego? Powiem wprost, Taty z Nami już nie ma. Dziękuję, że byliście z nami do samego końca. W najbliższym czasie pojawi się filmik od Adama – taki opis widnieje na ich profilu na Facebook’u.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Musiały to mocno przeżyć! Gwiazdy, które straciły swoich najbliższych

Fani są zrozpaczeni tą nieodżałowaną stratą. W komentarzach wpisują kondolencje dla Adama oraz dają znać, jak bardzo lubili oglądać ich filmiki, które tak chętnie razem tworzyli na przestrzeni tych 4 lat. Na ich profilu można przeczytać wiadomość od fanów, że to, co się stało, jest niesprawiedliwe i że Pan Jacek był tatą dla nich wszystkich.

Pojawiają się również wpisy innych znanych twórców YouTube, którzy wyrażają swój żal po tak wielkiej stracie:

– Bardzo przykre info. Duże wyrazy współczucia i kondolencje dla Adama i całej rodziny. Trzymajcie się mocno – napisał Marcin „Randall” Nowakowski.

To wielka strata. Adam i jego tata pokazywali widzom, jak mimo tak wielkiej różnicy wieku można się rozumieć i dogadywać, a przy tym świetnie bawić. Pokazywali innym, że relacja ojciec-syn może być wspaniała, tylko trzeba tego chcieć. Na razie nie ma informacji czy Adam będzie nagrywał dalej filmiki, można jednak podejrzewać, że byłoby to dla niego bardzo trudne.

Współczujemy straty i wyrażamy kondolencje.

Adam i Tata
Screen Facebook/Adam i Tata

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szukała go cała Polska. Nie żyje, właśnie znaleziono jego zwłoki, makabra
  2. Wypalenie zawodowe. Jak sobie z nim radzić? Objawy i skutki wypalenia zawodowego
  3. Horoskop dzienny na wtorek 23.10.18 dla wszystkich znaków zodiaku. Co Cię czeka?
  4. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
  5. Bezdomny pies gdzie dzwonić? Musisz to wiedzieć, by nie skrzywdzić psa

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOapynews.pl

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.