Nie żyje gwiazda Wrestlingu. Był największym wrogiem Hulka Hogana

Nie żyje gwiazda Wrestlingu. Był największym wrogiem Hulka Hogana Źródło: Pixabay/_Alicja_

Wrestling stracił wielką gwiazdę. Przedwcześnie zmarł największy wróg Hulka Hogana

Wrestling był największą pasją Christophera Alana Pallies'a. Do mediów dotarła smutna informacja o przedwczesnej śmierci zawodnika, który odszedł w wieku 61 lat. Opinia publiczna nie została poinformowana o szczegółach dotyczących jego śmierci.

Śmierć tego wybitnego zawodnika to cios dla fanów wrestlingu. Zawodnik znany był z ringowego przydomku King Kong Bundy i zasłynął między innymi z walki z legendą dyscypliny Hulkiem Hoganem. Słynny pojedynek odbył się w 1986 roku, kiedy Christopher Alan Pallies był u szczytu swojej kariery, która rozkwitała w latach 80-tych.

Wrestling stracił wielką gwiazdę. W wieku 61 lat zmarł przeciwnik Hulka Hogana

Kariera popularnego zawodnika wrestlingu rozpoczęła się w 1981 roku i była bardzo bogata. Sportowiec walczył w największych federacjach zapaśniczych swoich czasów. Był wybitnym sportowcem, który trwale zapisał się na kartach historii swojej dyscypliny. 

W jego karierze nie brakowało zwrotów akcji. W 1988 roku ogłosił zakończenie kariery, ale nie mógł rozstać się z ringiem na dobre. W latach 90-tych fani mogli jeszcze zobaczyć wybitnego zawodnika w akcji. 

Christophera Alana Pallies odszedł zbyt wcześnie. Fani dyscypliny są pogrążeni w głębokiej żałobie

Wrestling nie był jedyną miłością Christophera Alana Pallies'a. Zawodnik interesował się również światem filmu i sam próbował swoich sił w aktorstwie. Nie osiągnął jednak spektakularnego sukcesu w tej dziedzinie i jest znany przede wszystkim ze swoich walk. Fani zapamiętają go jako przeciwnika legendarnego  Hulka Hogana. 

Środowisko wrestlingu pogrążone jest w wielkiej żałobie po starcie sportowca. Christopher Alan Pallies odszedł zbyt wcześnie, lecz pozostawił po sobie wiele pięknych, sportowych wspomnień.

źródło: Telewizja Republika

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News