Smutna wiadomość obiegła świat mediów. Nie żyje finalistka programu Top Model. Wokół okoliczności jej śmierci narosło wiele teorii, jednakże najbardziej prawdopodobną jest ta, mówiąca o samobójstwie.

Roztrzaskane ciało 19-letniej gwiazdy znaleziono na terenie należącym do jednego z hoteli. Dziewczyna miała wypaść z 20 piętra. Śledczy nie odrzucają żadnej teorii. Biorą pod uwagę to, że w jej śmierci brały udział osoby trzecie.

Nie żyje finalistka Top Model

Ivana Smit w tym roku skończyłaby 20 lat, jednak świat mediów obiegła właśnie wiadomość o jej tajemniczej śmierci. W 2014 roku 16-letnia wówczas Ivana dotarła do finału programu Top Model w Belgii. Ivana zajęła w nim trzecie miejsce, a jej kariera zaczęła nabierać rozpędu. Przed śmiercią była twarzą znanej marki bieliźnianej.

Dziennikarzom popularnego lifestylowego portalu Lelum.pl udało się dojść do wstrząsających informacji o wydarzeniach, które poprzedziły jej śmierć.

– Dziewczyna wieczór miała spędzić z małżeństwem z Kazachstanu, oni poszli spać do swojego pokoju, a dziewczyna została sama. Ponieważ jak udało się ustalić, dziewczyna piła alkohol, śledczy biorą pod uwagę nieszczęśliwy wypadek. Jej rodzina i przyjaciele wykluczają samobójstwo – twierdzą, że dziewczyna była zadowolona ze swojego życia i kariery. Uważają, że nie miała powodu, by się zabić – poinformowało Lelum.pl.

Modelka nie miała najmniejszych szans na przeżycie po upadku z 20 piętra. Jej odnalezione ciało było totalnie zmiażdżone. Jednak śledczy najbardziej skłaniają się ku teorii, że było to samobójstwo.

Źródło: Lelum.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łamiące wieści o Gołębiewskim. Aktor w rozpaczliwej sytuacji, fani załamani
  2. Ogólnoświatowa żałoba. Wszyscy ludzie do końca mieli nadzieję, że przeżyje
  3. Nagłe, tragiczne informacje. Gwiazdor M jak Miłość walczy o życie w szpitalu

Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]


14 gwiazd, które zaczynały karierę w branży porno [ZDJĘCIA]

Zobacz również

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/