Nie żyje aktorka Margot Kidder

Nie żyje aktorka Margot Kidder

To okropne wiadomości. Nie żyje aktorka, która była największą gwiazdą filmu "Superman". Margot Kidder występowała obok gwiazdora Christophera Reeve jako Lois Lane. 

Aktorka była legendą kina superbohaterskiego, które odnosi teraz niesamowite sukcesy. Margot Kidder zmarła w wieku 69 lat. Jej ciało zostało znalezione w jej domu, w Livingston w stanie Montana. Na razie nie znana jest dokładna przyczyna śmierci artystki. Wiadomo jednak, że jeszcze 9 maja skarżyła się w jednym z wywiadów, że nie czuje się najlepiej, twierdząc, że to najprawdopodobniej zwykła grypa.

Nie żyje Margot Kidder

W latach 70-tych i 80-tych była uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet kina. Wysławiła się przede wszystkim rolą Lois Lane, ukochanej głównego bohatera w kultowym "Supermanie", w którym rolę tytułową odgrywał Christopher Reeve. Cierpiała na chorobę afektywną dwubiegunową. Podczas jednego z napadów choroby, w 1996 roku z Margot Kidder było naprawdę źle. Została nawet umieszczona w zakładzie psychiatrycznym na jakiś czas. Za życia spotykała się z  premierem Kanady Pierre'em Trudeau i przez dwa lata była związana z reżyserem Brianem De Palmą. Ponadto trzykrotnie wychodziła za mąż: po raz pierwszy za amerykańskiego scenarzystę teatralnego Thomasa McGuane (1975-76), z którym ma córkę Maggie (ur. 1976), po raz drugi z aktorem Johnem Heardem (1979) i ostatni raz z francuskim reżyserem Philippe de Broca (od 6 sierpnia 1983 do 1984). Fani są zrozpaczeni wiadomością, że aktorka nie żyje. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Atak w warszawskim metrze!
  2. Ekshumowano męża Racewicz. Dziennikarka nie wytrzymała
  3. Ekshumują ciało posła PO wbrew woli rodziny
Źródło: dailymail.co.uk   Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu