"Jeszcze w poniedziałek była w redakcji". Media przemilczały nagłą śmierć polskiej dziennikarki

"Jeszcze w poniedziałek była w redakcji". Media przemilczały nagłą śmierć polskiej dziennikarki Źródło: pikio.pl

Nie żyje znana polska dziennikarka. Jej śmierć była ogromnym zaskoczeniem dla jej kolegów i koleżanek z redakcji. Odeszła w poniedziałek. Media dopiero teraz informują o tym tragicznym wydarzeniu.

Nie żyje polska dziennikarka. Media dopiero dziś poinformowały o śmierci Lidii Maj-Olbrycht, która odeszła nagle w wieku 45 lat. Przed dwie dekady była związana z Grupą Radiową Time. Współpracowała z Radiem Eska, gdzie odpowiadała za serwisy informacyjne. 

Nagła śmierć dziennikarki miała miejsce w poniedziałek 8 kwietnia. Jednak media dopiero dzisiaj podały wiadomość, że Lidia Maj-Olbrycht nie żyje. Wiadomo, że w środowisku dziennikarzy radiowych była bardzo zasłużoną osobą. Przyczyny jej nagłej śmierci nie są znane.

Nie żyje Lidia Maj-Olbrycht. Jeszcze w poniedziałek była w pracy

Nikt nie spodziewał się, że życie dziennikarki zakończy się tak nagle, Lidia Maj-Olbrycht jeszcze w poniedziałek była w pracy. Jej redakcyjni koledzy i koleżanki nie spodziewali się, że już we wtorek jej miejsce w radiowym newsroomie będzie puste. Dziennikarka była bardzo cenioną osobą w swoim środowisku. Na stronie internetowej Radia Eska, z którym była związana przez 20 lat, można przeczytać bardzo emocjonalny wpis autorstwa jej współpracowników:

- Profesjonalna, charyzmatyczna, bezpośrednia i zarażająca optymizmem. Śmierć zawsze przychodzi nie w porę, ale tym razem przyszła wyjątkowo szybko. Zbyt szybko. Pękają nam serca. Będziemy pamiętać Lidkę nie tylko za jej profesjonalizm i charyzmę, ale także za otwartość na drugiego człowieka. Za ciepły głos, dynamizm, euforię i miłość do radia. Za pasję do książek, filmów i podróży - pisali koledzy i koleżanki z redakcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ogromna strata dla dziennikarstwa radiowego. Media podały tę informację dopiero dzisiaj

O tym, że nie żyje znana radiowa dziennikarka media poinformowały dopiero teraz. Środowisko dziennikarzy radiowych pogrążyło się w ogromnej żałobie. Lidia Maj-Olbrycht była bardzo ceniona w swojej branży.

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła w Muzycznym Radiu w Jeleniej Górze. Jednak jej najważniejszym miejscem pracy stało się popularne Radio Eska. Pracowała tam jako dziennikarka informacyjna i była wydawcą serwisów informacyjnych we wszystkich stacjach Grupy Radiowej Time. Była odpowiedzialna za pracę reporterów w Warszawie i oddziałach regionalnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Kubę Wojewódzkiego i jego show. Legendarna spikerka TVP nie miała dla niego LITOŚCI
  3. Atak w kościele na Woli. Ranny ksiądz, nie żyje jedna osoba
  4. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
  5. Wiadomość, która zbiła nas z nóg. Krystyna Janda w żałobie, nie żyje osoba, której zawdzięcza wszystko
  6. Mama zasnęła z 8-dniowym synkiem na rękach. Obudził ją przerażający krzyk męża

źródło: Interia

 

 Następny artykuł