Nastolatka doprowadziła do olbrzymiej tragedii, nie żyją dwie osoby. Teraz cieszy się z rozgłosu?

Nastolatka doprowadziła do olbrzymiej tragedii, nie żyją dwie osoby. Teraz cieszy się z rozgłosu? Źródło: Pixabay/goszka

Nie żyje dwoje młodych ludzi, którzy zostali poszkodowani w wypadku spowodowanym przez nastolatkę. Dziewczyna nie wykazała jednak skruchy i najwyraźniej cieszy się z rozgłosu. Jej zachowanie oburzyło wiele osób.

Nie żyje dwoje młodych ludzi, którzy zostali poszkodowani w wypadku spowodowanym przez nastolatkę. 18-letnia Biranna Longoria z Wielkiej Brytanii wraz z koleżankami przejeżdżała niebieską Hondą w okolicach miejscowości Lancaster. Ta przejażdżka miała tragiczny finał.

Nastolatka z niewiadomych przyczyn nie zatrzymała się na znaku "Stop" i wjechała na skrzyżowanie prosto w bok srebrnej Toyoty. Jechali nią dwaj młodzi mężczyźni. Siła uderzenia była tak ogromna, że mężczyźni nie mieli żadnych szans na przeżycie. Na miejsce bardzo szybko przyjechały służby, a brytyjskie media szybko zaczęły podawać komunikaty o tej niewyobrażalnej tragedii.

Nie żyje dwoje młodych mężczyzn. Nastolatka pochwaliła się, że mówią o niej w mediach

Media bardzo szybko zaczęły informować o tym, że nie żyje dwóch młodych mężczyzn. Wiadomość znalazła się w najważniejszych serwisach informacyjnych. Nastolatka bardzo szybko poinformowała o tym za pośrednictwem Facebooka. Trudno uwierzyć w treść postu, który napisała tuż po dramatycznym wydarzeniu:

- Jestem we wszystkich wiadomościach, śmiertelny wypadek, 2 nie żyje - napisała dziewczyna w mediach społecznościowych. 

Według ustaleń śledczych, nastolatka nie była pod wpływem środków odurzających. Nie wiadomo, dlaczego opublikowała taki post. Wiele wskazuje na to, że rozgłos był dla niej o wiele ważniejszy, niż tragedia, którą spowodowała. Internauci są oburzeni jej zachowaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nastolatka nie wykazuje skruchy. Policja nie postawiła zarzutów

Nie wiadomo dlaczego nastolatka nie ustąpiła pierwszeństwa i nie zatrzymała się na znaku "Stop". Służby zdążyły ustalić, że dziewczyna była trzeźwa i nie korzystała z komórki. Dla 18-letniej Brianny i jej koleżanek wypadek nie miał tak tragicznych konsekwencji. Dziewczyny odniosły niewielkie obrażenia i szybko zostały wypisane ze szpitala. 

18-latka nie wykazała skruchy. W mediach społecznościowych pojawił się tylko wpis, który świadczy o tym, że medialny rozgłos ma dla niej ogromne znaczenie. Nie wiadomo, czy sprawczyni wypadku, przez który nie żyje dwoje młodych ludzi, poniesie konsekwencje swojego postępowania. Policja nie postawiła jeszcze żadnych zarzutów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

źródło: Webniusy 

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News