Nie żyje polski piłkarz. Tragiczna śmierć
Jan Odyniec - 12 Czerwca 2018

Nie żyje polski piłkarz. Tragiczna śmierć

Prawdziwa tragedia rozegrała się w polskich Czechowicach, na terenie ośrodka wypoczynkowego. Tragicznie zmarł młody polski piłkarz. O jego śmierci poinformował lokalny portal 24gliwice.pl.

W ośrodku wypoczynkowym w Czechowicach doszło do prawdziwej tragedii. W nieszczęśliwym wypadku zmarł piłkarz klubu Hetman Włoszczowa od niedawna grający w barwach Piasta Gliwice Damian Łata. Piłkarz miał tylko 17 lat.

Nie żyje Damian Łata. Piłkarz miał tylko 17 lat

Nastolatek utonął na niestrzeżonym akwenie na terenie ośrodka wypoczynkowego. Jak informuje portal 24gliwice.pl, chłopak poszedł kąpać się z trójką przyjaciół - dwoma kolegami i koleżanką. W pewnym momencie stracili go z oczu. Młodzież natychmiast poinformowała ratowników o zdarzeniu. Po kilkudziesięciu minutach odnaleziono ciało Damiana. Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem, jednak dopiero w poniedziałek informacja została podana przez media. Na Facebooku swojego klubowego kolegę pożegnał klub Hetman Włoszczowa. - Dotarła do nas straszna wiadomość. DAMIAN ŁATA nie żyje!!! 17 letni piłkarz HETMANA WŁOSZCZOWA, obecnie grający w PIAŚCIE GLIWICE (CLJ). Wszyscy jesteśmy w szoku i nadal nie wierzymy w to co się stało... Ogromne wyrazy współczucia dla najbliższych - napisano na Facebooku klubu.Damian Łata nie żyje fot. facebook.com/kshetmanwloszczowaChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje aktor młodego pokolenia. Nagła, tajemnicza śmierć
  2. Nie żyje słynny podróżnik. Rodzina nie wierzy w samobójstwo
  3. Nie żyje wybitny, polski profesor
tomaszkomendaNie tylko Komenda: Największe porażki polskich sądów [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Te wizje mrożą krew w żyłach! Najsłynniejsi jasnowidze, którzy ostrzegali przed wojnąIII wojna światowa: 5 jasnowidzów, którzy przewidzieli...Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News