Prawdziwy dramat. Nie żyje 19-miesięczna córka gwiazdora
Wiadomości Pikio - 13 Czerwca 2018

Prawdziwy dramat. Nie żyje 19-miesięczna córka gwiazdora

Jeden z najbardziej utytułowanych i popularnych amerykańskich sportowców, Bode Miller doświadczył gigantycznej tragedii. Nie żyje jego 19-miesięczna córeczka. Dziecko zginęło w dramatycznych okolicznościach. Sportowy świat pogrążył się właśnie w głębokiej żałobie.

Miller jest doskonałym amerykańskim olimpijczykiem, który niejednokrotnie zdobywał medale na tej prestiżowej imprezie. Poza tym dwukrotnie zdobył Puchar Świata w narciarstwie alpejskim.

Nie żyje malutka córeczka gwiazdora

Niestety jego rodzinę spotkał właśnie niewyobrażalny dramat. Półtoraroczna córeczka sportowca utonęła bowiem w basenie pomimo prób natychmiastowego ratowania zarówno przez rodziców, jak i ratowników medycznych. Aby uczcić pamięć ukochanego dziecka, Miller opublikował na Instagramie zdjęcie dziewczynki. Opatrzył je także niezwykle poruszającym opisem.

Dramatyczny post sportowca

- Jesteśmy zdruzgotani. Nasza dziewczynka, Emmy odeszła. Nigdy nie przypuszczaliśmy, że doświadczymy takiego cierpienia. Jej miłość, jej światło, jej duch - nigdy ich nie zapomnimy. Nasza maleńka dziewczynka kochała życie i cieszyła się nim każdego dnia. Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym bolesnym czasie - napisał narciarz na portalu społecznościowym. Fani bardzo szybko zdecydowali się podnieść idola na duchu, w poruszający sposób przesyłając mu wyrazy współczucia oraz wsparcia. My także dołączamy się więc do szczerych kondolencji wobec rodziny sportowca.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dodę czeka operacja! Piosenkarka nie ma wyjścia, jest załamana
  2. Nie mają dla niej litości. Marta Kaczyńska zrównana z ziemią
  3. Beata Kozidrak w okropnym stanie. Śmierć brata zburzyła jej świat
ZAMIANA
Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News