Tragedia w Warszawie. Zastawił telefon swojej kobiety, nie żyje

Tragedia w Warszawie. Zastawił telefon swojej kobiety, nie żyje Źródło: pxhere.com

Nie żyje mężczyzna, który stracił życie z naprawdę błahego powodu. Wszystko przez to, że zastawił telefon swojej kobiety, co skończyło się dla niego naprawdę tragicznie. Aż trudno uwierzyć, że człowiek może zginąć z takiego powodu.

Nie żyje, bo zastawił telefon konkubiny w lombardzie. Aż trudno w to uwierzyć, ale taka jest prawda. Dramat miał miejsce w Warszawie. Jak się okazuje, ludzie są w stanie zabić za telefon. Sytuacja miała miejsce na warszawskiej Woli kilka dni temu. Podczas kłótni domowej sąsiedzi usłyszeli przerażające odgłosy. Zawiadomili policję, która stawiła się niebawem na miejscu, jak się okazało, było za późno.

Nie żyje, bo zastawił telefon

Jak opisuje całą sytuację podkomisarz Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji w Warszawie, zaczęło się od sprzeczki. Jej zarzewiem był fakt, że kilka dni wcześniej mężczyzna poszedł do lombardu zastawić telefon konkubiny. To Agnieszkę M. miało rozjuszyć. - Jak ustalili funkcjonariusze, pomiędzy mieszkającą tam parą doszło do sprzeczki. Powodem kłótni było to, że mężczyzna kilka dni temu zaniósł do lombardu telefon komórkowy należący do jego 46-letniej partnerki. Zrobił to bez jej wiedzy, co Agnieszkę M. bardzo zdenerwowało - podaje podkomisarz.

Okazuje się jednak, że kobieta nie rzuciła się na swojego partnera, ale poszła do lombardu, gdzie telefon wykupiła. Dopiero kiedy podczas kolejnej sprzeczki sprawa telefonu wróciła, wyciągnęła nóż kuchenny i dźgnęła partnera. 46-latka tym samym zadała mu śmiertelny cios. - Kobieta poszła do wspomnianego lombardu i wykupiła telefon, ale sprawa powróciła podczas kłótni z konkubentem. W pewnym momencie kobieta miała chwycić nóż kuchenny i zadać mu cios, który okazał się śmiertelny - mówi Sulowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grozi jej dożywocie

Przybyli na miejsce policjanci wezwali pogotowie, jednak ratownicy medyczni mogli jedynie orzec zgon mężczyzny. Co więcej, okazało się, ze 46-latka była pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało promil w wydychanym powietrzu. Kobieta trafiła za kraty na razie na trzy miesiące. Grozi jej 25 lat więzienia albo dożywocie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chcesz przejść na dietę? Podajemy 10 zasad mądrego odchudzania
  2. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku”
  3. Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  4. Dalida, gwiazda lat 70. popełniła samobójstwo. Dokładnie zaplanowała swoją śmierć
  5. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Artystka jest do niego bardzo podobna

źródło: Onet

Następny artykuł