Nie żyje szef lubuskich antyterrorystów Adam Pawlak. Okoliczności śmierci mężczyzny wciąż budzą wiele kontrowersji, a media i obywatele wciąż czekają na oficjalne informacje. W końcu pojawiły się szokujące wyniki sekcji zwłok – takich informacji nie spodziewał się nikt. 

Nie żyje Adam Pawlak – ceniony szef jednostki antyterrorystycznej w Gorzowie Wielkopolskim. Wokół jego śmierci pojawiło się wiele niejasności oraz kontrowersji, bowiem mężczyzna wypadł z okna podczas zakrapianej imprezy zorganizowanej po odprawie w której udział wzięła kadra kierownicza gorzowskiej policji. Chodziły plotki, że mężczyzna był po prostu pijany, jednak właśnie pojawiły się informacje, które szokują. Takich wyników sekcji zwłok nie spodziewał się nikt.

Szokujące wyniki sekcji zwłok antyterrorysty Adama Pawlaka

Jak podaje Wirtualna Polska, prokuratura wciąż prowadzi śledztwo w tej sprawie, nie ujawnia więc szczegółów sekcji zwłok, jednak portalowi udało się dotrzeć do osób znających kulisy śledztwa.

– Sekcję zwłok zmarłego mężczyzny przeprowadzał Zakład Medycyny Sądowej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Nadto prokurator oczekuje na opinie z zakresu informatyki, biologii, a także uzupełniającą opinię z zakresu medycyny sądowej – poinformowała Wp.pl Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Jak udało się ustalić portalowi, śmierć funkcjonariusza nastąpić miała z przyczyn naturalnych.

– Szef lubuskich antyterrorystów miał od jakiegoś czasu problemy ze zdrowiem, miewał wysokie ciśnienie. W jego organizmie znaleziono śladową ilość alkoholu. Nie można powiedzieć, że wypadł przez okno, będąc w stanie alkoholowego upojenia. Jeśli spożywał alkohol na tamtej imprezie, to jedynie symbolicznie – zdradził śledczy, który zna okoliczności zdarzenia.

Oczywiście najpierw opinia publiczna osądziła, iż mężczyzna był pijany i dlatego wypadł, okazuje się, że nie jest to prawdą. Mówiło się również, że ktoś mógł wypchnąć go przez okno, tego również jednak nie potwierdzono.

– Postępowanie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci i prowadzone jest „w sprawie”, co oznacza, że do chwili obecnej nikt nie usłyszał zarzutów. Aktualnie trwa gromadzenie materiału dowodowego, mające na celu wszechstronne wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia – informuje rzecznik.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]

Nie żyje ceniony antyterrorysta

Do tragicznej śmierci antyterrorysty doszło w nocy z 20 na 21 czerwca podczas odprawy na której obecna była kadra kierownicza gorzowskiej policji. Z czasem okazało się, że funkcjonariusze zorganizowali na terenie Ośrodka MSWiA „Rybitwa” w Świnoujściu imprezę na którą skarżono się w recepcji pensjonatu. Szef antyterrorystów miał wypaść przez okno około 1 w nocy.

Okazuje się, że następnego dnia odwołany został lubuski komendant wojewódzki Jarosław Janiak i jego zastępca Piotr Fabijański. Stanowisko straciło również 11 innych funkcjonariuszy – mężczyźni nie stawili się na badanie alkomatem.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Widzowie DDTVN jej nie poznali. Co za przemiana!
  2. Listy poparcia PiS mogły zostać SFAŁSZOWANE. Potrzebne są badania
  3. Rusin publicznie ośmieszona. Najbardziej zaskakuje jej reakcja

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

Zobacz również