Nie żyje słynny podróżnik. Rodzina nie wierzy w samobójstwo

Nie żyje słynny podróżnik. Rodzina nie wierzy w samobójstwo Źródło: fot. pxhere.com

Dwa dni temu światem wstrząsnęła informacja o śmierci jednego z najbardziej wpływowych podróżników i znawców kuchni na ziemi. Dziś na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące jego zgonu. Przypomnijmy, według oficjalnej wersji Anthony Bourdain popełnił samobójstwo.

Przez niemal dwie dekady nowojorski szef kuchni, autor książek i podróżnik, wyznaczał kulinarne trendy. Styl życia, wiedza i humor Bourdain'a podziwiali jego koledzy i koleżanki po fachu, fani i znawcy. Była to tylko jednak twarz tej wybitnej osobistości telewizyjnej. Amerykanin znany był z nonszalanckiego stylu prowadzenia swoich show, nietypowego podejścia do pracy i telewizji w ogóle. Niestety dwa dni temu dowiedzieliśmy się o jego prawdziwie niespodziewanym zgonie. Gwiazdor przebywał od kilku dni we Francji, gdzie kręcił odcinek swojego programu. Sześć dni temu umieszczał nawet fotografie na swoim instagramowym koncie. W piątek został odnaleziony martwy w pokoju hotelowym.

Matka nie wierzy, że Anthony Bourdain popełnił samobójstwo

Ciało szefa kuchni zostało odnalezione po tym, jak jego przyjaciel, francuz Eric Ripert zaniepokoił się brakiem odpowiedzi Bourdaina na pukanie do drzwi. Gdy udało się w końcu wejść do pokoju, ekipie filmowej ukazał się straszny widok - podróżnik wisiał w łazience na szlafrokowym pasku. Samobójstwo jest oficjalną przyczyną śmierci i niewiele wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Nie odnaleziono bowiem żadnych śladów ingerencji osób trzecich, włamania, czy jakichkolwiek innych dowodów mogących świadczyć, o tym, że Anthony otrzymał "pomoc". Mama kucharza, Gladys Bourdain nie wierzy jednak, by jej ukochany syn samodzielnie odebrał swoje życie. Kobieta twierdzi, iż domniemana depresja jest niemożliwa. Anthony Bourdain miał 61-lat, a wedle przyjaciół jego zachowanie od kilku wskazywało na złe samopoczucie. - Był absolutnie ostatnią osobą na świecie, którą podejrzewałam, że zrobi coś takiego [...] Miał wszystko - sukces i pieniądze wykraczające poza jego najśmielsze marzenia - powiedział dla New York Times'a Gladys. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Absurd sięgnął zenitu. TVP cenzuruje… własne materiały!
  2. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Wiek daje się we znaki
  3. Nie żyje wybitny, polski profesor
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News