Nie żyje młoda, polska gwiazda. Przegrała walkę ze straszną chorobą

Nie żyje młoda, polska gwiazda. Przegrała walkę ze straszną chorobą Źródło: fot. pixabay.com

Anna Jóźwiak była młodą, wschodzącą gwiazdą polskiego sportu, przed którą kariera stała otworem. Niestety wszystko zmieniła poważna choroba, która przerwała jej pogoń za marzeniami.

Anna Jóźwiak była zawodniczką zespołu KS Lipno Stęszew, z którym występowała na poziomie drugiej ligi polskiej. Jej śmierć była potwornym ciosem zarówno dla jej rodziny, jak i drużyny, której nie opuściła aż do końca. Mimo, że nie mogła razem z nimi grać, to cały czas wspierała swoje przyjaciółki, a gdy tylko jej stan pozwalał jej na to, dopingowała drużynę z trybun. Niestety po nierównej walce z chorobą młoda sportsmenka została pokonana.

Nie żyje Anna Jóźwiak

Informacje o jej śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych podała drużyna, w której grała młoda zawodniczka. Jej przyjaciółki nie ukrywają swojego żalu i wciąż nie dowierzają w to, co się stało. - Jeszcze niedawno grała razem z nami w piłkę, walczyła o każde podanie, asystę, bramkę... Kiedy dopadła ją choroba, była z nami duchem. W lepsze dni kibicowała na trybunach, zawsze w nas wierzyła i nigdy nie zawiodła... Nigdy też nie poddała się chorobie, choć to nie była równa walka. (...) To był dla nas zaszczyt grać z Tobą na boisku! Niebo pozyskało dobrego zawodnika, tylko dlaczego tak wcześnie?! - czytamy na profilu drużyny na Facebooku. Przed Anną stała otworem prawdziwa kariera w polskiej lidze piłki nożnej kobiet. Niestety choroba ją pokonała stanowczo za wcześnie. Sportsmenka zmarła 28 sierpnia, a jej pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę, czyli 1 września w  Stęszewie. Tak zawziętych, pełnych pasji i woli walki zawodników zdecydowanie nam brakuje. Nasi piłkarze z kadry powinni brać z tej młodej zawodniczki przykład, ponieważ nawet w obliczu choroby nigdy się nie poddała. Anna bez wątpienia była prawdziwą gwiazdą sportu.  1. Henryk Gołębiewski w szpitalu! Jest bardzo źle
  2. Chcą ROZSZARPAĆ egzaminatora! Ujawniono kulisy tragicznej śmierci Angeliki
  3. Słynna polska celebrytka przeszła ciężką operację, straciła dużo krwi. Fani przerażeni
źródło: se.pl Następny artykuł