Nie żyje słynna Polka, była wzorem dla milionów. Przegrała z chorobą

Nie żyje słynna Polka, była wzorem dla milionów. Przegrała z chorobą

Anna Hejka - bizneswoman o wielkim sercu, urodzona liderka i jedna z najważniejszych kobiet na rynku inwestycyjnym, nie żyje. Wczoraj przegrała długą i niesprawiedliwą walkę w rakiem płuc. O śmierci kobiety poinformował prezes DasCoin, którego była ekspertką.

Anna Hejka miała pomysł na świat. Szybko zaangażowała się w rynek inwestycyjny. Świetne wykształcenie przeniosła natychmiast na zawodowe szczeble, zdobywając je sukcesywnie. Kobieta była jednym z członków jury znanego programu Dragon's Den. To w trzeciej edycji emitowanego przez TV4 programu oceniała pomysły na zostanie milionerem początkujących przedsiębiorców. Jak przyznają jej znajomi: była liderem o wielkim sercu, a jej nazwisko było gwarantem sukcesu start-upów.

Anna Hejka nie żyje. Jak wyglądała jej wielka kariera?

Była założycielką pierwszego banku inwestycyjnego w Europie Centralnej. W USA założyła firmę maklerską, którą doprowadziła niemal na sam szczyt. Utworzyła wiele spółek i funduszy, umacniając swoje nazwisko wśród najważniejszych z branży. Na rynku inwestycyjnym nie miała sobie równych. Była Globalnym Liderem Jutra Światowego Forum Gospodarczego w Davos i Aniołem Biznesu Roku Europejskiego Stowarzyszenia Aniołów Biznesu. Prywatnie podobno zawsze grała fair play. Po ostatniej walce z brutalną odmianą raka płuc, niestety nie udało jej się stanąć na podium. Kryptowaluty nie miały dla niej tajemnic. Była zaangażowana w rozwój tej sfery gospodarki. Pytana przez dziennikarzy o przyszłość  "niewidzialnych pieniędzy", mówiła pełna optymizmu: Kryptowaluta to pieniądz, który uzyskał totalną wolność. Anna Hejka znana była z motywujących wystąpień na scenie. Podobno kochały ją tysiące, a współpracownicy zawsze mogli liczyć na jej wyrozumiałość i wsparcie. Ciepłe słowa spływają niemal z całego świata, podsumowując wszystkie sukcesy kobiety. Rynek biznesowy składa kondolencje rodzinie wspominając, jak ważną postacią dla rozwoju banku inwestycyjnego w Europie była polska bizneswoman. Składamy szczere kondolencje rodzinie i bliskim.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Leszek Miller o nawróceniu się po śmierci syna. Patrzy teraz inaczej na wszystko
  2. Nie żyje premier, auto prezydenta kolejnego kraju staranowała ciężarówka. Co się dzieje?!
  3. Nie żyje legendarny muzyk. Jego nagła śmierć wstrząsnęła fanami
Następny artykuł