Prawica w żałobie. Nie żyje uwielbiana dziennikarka

Prawica w żałobie. Nie żyje uwielbiana dziennikarka

Świat prawicowych mediów pogrążył się właśnie w żałobie. Nie żyje dziennikarka TAKT.TV, 22-letnia Anastazja Majcher. O jej śmierci poinformował oficjalnie mąż.

Majcher była znaną w kręgach prawicowych działaczką oraz aktywistką. Często pojawiała się w Telewizji Wolnych Polaków TWP1 oraz Programie 7. Była także gościem rozmów w wRealu24.

Nie żyje prawicowa dziennikarka, Anastazja Majcher

Jak się jednak okazało, 22-letnia dziennikarka zmarła nagle, w zawiłych i tajemniczych okolicznościach. Informację o jej odejściu do mediów przekazał mąż, który w 2015 roku został oskarżony o próbę zamachu na ubiegającego się o reelekcję w wyborach prezydenckich Bronisława Komorowskiego. Od tamtej pory rodzina miała być nękana, o czym oboje małżonków często publicznie opowiadało. - Na prośbę rodziny, w imieniu rodziny oraz swoim chcę poinformować, że moja ukochana małżonka Anastazja Majcher z domu Olszewska w wieku 22 lat zginęła tragicznie dnia 14 czerwca 2018 roku w godzinach porannych - przekazał oficjalnie Marek Majcher.

Co tak naprawdę stało się znanej działaczce?

- W tym czasie nie było mnie z nią, gdyż byłem na spotkaniu z adwokatem w związku z uporczywym nękaniem mojej rodziny od ponad pół roku przez zorganizowaną grupę przestępczą. Przebieg tego procederu można było śledzić w naszych audycjach na żywo na kanale Telewizja Wolnych Polaków TWP1 oraz w reportażach telewizji Program 7 i TAKT.TV - dodał także prawicowy działacz. Majcher nie chce na razie mówić publicznie o okolicznościach śmierci ukochanej partnerki. Jak twierdzi, zdążył już je poznać, jednak musi milczeć z powodu prowadzonego w tej sprawie postępowania. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak zamieszany w BÓJKĘ! Sprawę ujawniła Rodowicz
  2. Porażające wyznanie polityka. Biedroń chciał popełnić samobójstwo
  3. Fani są przerażeni, Sławomir milczy. Niepokojące zdjęcie jego żony
  4. Elżbieta Jaworowicz sięgnęła dna. Jej kariera zawisła na włosku
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News