Nie żyje 5-letni chłopiec. Ogromna tragedia, lekarze walczyli przez tydzień o jego życie

Nie żyje 5-letni chłopiec. Ogromna tragedia, lekarze walczyli przez tydzień o jego życie Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNSeries

Nie żyje chłopiec, który został nieumyślnie przygnieciony przez ciężki przedmiot na terenie budowy. Choć lekarze usiłowali mu pomóc - nie zdołali. Obrażenia, które odniósł, były zdecydowanie zbyt poważne. W skutek nich 5-letni chłopiec zmarł, co wstrząsnęło jego rodzicami.

Nie żyje 5-letni chłopiec, którego przygniotło drzewo. Pojawił się on na placu budowy w miejscu, które prawdopodobnie zostało źle zabezpieczone przez robotników. Tragedia wydarzyła się w trakcie legalnej wycinki. Chłopiec odniósł tak tragiczne obrażenia, że wymagał natychmiastowej hospitalizacji. 

Nie żyje 5-letni chłopiec. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala

Jak donosi Wirtualna Polska, do tragedii doszło 15 lutego podczas wycinki drzew. W jednym z lasów spacerował 28-letni mężczyzna wraz ze swoim małym, 5-letnim synkiem. Wybrali się tam, aby spędzić wspólnie czas. Nie spodziewali się, że ich wycieczka skończy się w tak dramatyczny sposób. 

W pewnym momencie jeden z ogromnych konarów spadł wprost na chłopca. Zarówno ojciec jak i syn nie zauważyli drzewa. Nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Mężczyzna był w totalnym szoku. Próbował natychmiast ratować swojego syna. Chciał wyciągnąć go spod drzewa. Następnie zawiadomił służby ratunkowe, które zlokalizowały ich i natychmiast przystąpiły do pomocy.

Chłopiec z obrażeniami głowy musiał natychmiast trafić do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. Zabrano go na intensywny oddział dziecięcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

5-letni chłopiec zmarł wskutek obrażeń

Niestety lekarze nie byli w stanie pomóc chłopcu. Jego głowa była zbyt potłuczona. Chłopiec zmarł, co było wstrząsem dla jego najbliższych. Przez kilka dni starano się o przywrócenie zdrowia 5-latkowi. Lekarze robili co w ich mocy, aby nie doszło do tragedii. Byli jednak bezsilni w związku z uszkodzeniami mózgu, których doznało dziecko.

Nie wiadomo dlaczego doszło do tak dramatycznych zdarzeń. Wycinka była legalna, ale zaczęto zastanawiać się, czy aby wszystko przebiegało w odpowiedni sposób. Prokuratura zajmuje się obecnie sprawą. Przeprowadzane jest śledztwo.

 - Niestety w czwartek chłopczyk zmarł - powiedziała rzecznik prasowy Szpitala Klinicznego z Opola Małgorzata Lis-Skupińska, która udzieliła komentarza "Radiu Zet".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Gwiazda przeżyła dramatyczne chwile!
  2. Anna Mucha kilka lat temu wystąpiła w sesji Playboya! Takich zdjęć jeszcze świat nie widział!
  3. Oliwia Bieniuk poprawiła swój wygląd? Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego na zdjęciu
  4. "Gessler w wieku 45 lat była ładniejsza niż 29-letnia córka Lara". Zdjęcia rozstrzygają
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł