nie żyje polityk
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 31 Sierpnia 2020

Z ostatniej chwili: nie żyje polski polityk. Media potwierdziły tragiczną wiadomość

Dramatyczna wiadomość z ostatniej chwili - nie żyje polski polityk. Media właśnie potwierdziły smutną wiadomość. Jego odejście to ogromny cios, przedstawiciele władz żegnają go z wielkim smutkiem. W oświadczeniu przekazano, że zostanie zapamiętany jako wspaniały człowiek, który na zawsze pozostanie w ich pamięci.

Dramatyczna wiadomość właśnie obiegła media i całą Polskę - nie żyje polski polityk. Wiadomość o jego odejściu wstrząsnęła lokalną społecznością. Wszyscy zapamiętali go jako wspaniałego człowieka. Tragiczne doniesienia z ostatniej chwili.

Michał Wiśniewski jest choryMichał Wiśniewski wyniszczany przez ciężką chorobę. Walczy już tylko dla rodzinyCzytaj dalej

Tragiczna wiadomość właśnie obiegła media - nie żyje polski polityk

Smutną wiadomość zamieszczono na profilu Powiat Poddębicki na Facebooku. Zmarł Bogdan Sroczyński, doświadczony samorządowiec oraz twórca Stowarzyszenia Promocji kultury Ludowej Powiatu Poddębickiego. Polityk odszedł w wieku 79 lat. Był to człowiek z pasją oraz popularyzator lokalnego dziedzictwa kulturowego.

Bogdan Sroczyński zmarł w wieku 79 lat, przez wszystkie te lata dał się poznać jako człowiek bardzo zaangażowany w życie lokalne. Zawsze starał się służyć pomocą oraz wspierać każde działanie, które miało na celu rozwój społeczności lokalnej oraz powiatu poddębickiego. Jego wielką pasją były zespoły ludowe. To właśnie dzięki jego poświęceniu oraz wielkiemu zaangażowaniu mogły one rozwijać się i prezentować dorobek kulturalny zarówno w kraju, jak i za granicą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wiele osób kocha koty, właściciele muszą poznać najnowsze ustaleniaMacie w domu kota? IBW ostrzega i wyjaśniaCzytaj dalej

Polityk wkładał wiele wysiłku, by tradycje regionalne były kultywowane oraz nie zostały zapomniane. Dzięki niemu młode pokolenie doskonale zna zwyczaje swoich przodków. W 2017 roku został odznaczony tytułem Człowieka Roku Powiatu Poddębickiego w kategorii "kultura".

W latach 2002-2018 pełnił funkcję radnego Rady Powiatu Poddębickiego. Był również Wiceprzewodniczącym Rady II kadencji, Przewodniczącym Komisji Rozwoju Wsi, Rolnictwa i Ochrony Środowiska w III kadencji, a także Przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej w IV kadencji.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne wieści na początek roku szkolnego. Są ranne dzieci, służby robią, co mogą

2. Widząc stan 5-latka lekarz nie mógł powstrzymać łez. Dziecko doświadczyło niewyobrażalnego cierpienia

3. Właśnie zapadła nieodwracalna decyzja. Wszyscy wstrzymali oddech, zaskakujące ustalenia

- Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały Człowiek i Społecznik. Rodzinie i Najbliższym najszczersze wyrazy współczucia składają Władze Samorządowe Powiatu Poddębickiego i Pracownicy Starostwa Powiatowego w Poddębicach - pożegnali Bogdana Sroczyńskiego współpracownicy. Pogrzeb polityka odbędzie się 2 września o godz. 14 w kościele w Parzęczewie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd podjął decyzje w nocy. Polacy mają kategoryczny zakaz do 15 września
  2. Niebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Parafianie zamarli, gdy zobaczyli co można kupić na odpuście. Zdjęcie tylko dla dorosłych
  4. Premier podjął decyzję. Przymusowa kwarantanna dla Polaków na nowych zasadach jest już przesądzona
  5. "Nasz nowy dom" zagrożony? Już jutro Polsat wyemituje 200 odcinek, ale sukcesu Katarzynie Dowbor pozazdrościł TVN

Ślub - panna młoda7 godzin po ślubie panna młoda usłyszała wstrząsające słowa. Nie mogła przestać płakaćCzytaj dalej

Źródło: Poddębice Nasze Miasto

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News