Nie żyje najstarszy mężczyzna
Pikio.pl
Monika Majko - 30 Maja 2020

Media podały smutne informacje. Nie żyje najstarszy mężczyzna na świecie, niebywałe, ile miał lat

Nie żyje najstarszy mężczyzna na świecie, swoim tytułem cieszył się zaledwie trzy miesiące. Media obiegły niezwykle smutne informacje, Brytyjczyk Bob Weighton zmarł 28 maja 2020 roku, o jego odejściu poinformowali bliscy.

Nie żyje Bob Weighton, informacje o jego śmierci przekazała rodzina. Brytyjczyk zmarł w czwartek 28 maja 2020 roku w swoim mieszkaniu w Alton w Anglii. Smutne wiadomości obiegły światowe media, zaledwie trzy miesiące temu został najstarszym żyjącym mężczyzną na świecie.

Nie żyje Bob Weighton, w chwili śmierci miał 112 lat

Światowe media obiegły niezwykle smutne informacje o śmierci Boba Weightona, który trzy miesiące temu został najstarszym żyjącym mężczyzną na świecie. Brytyjczyk odszedł we śnie 28 maja 2020 roku w swoim mieszkaniu w miejscowości Alton w południowej Anglii. Wiadomości o śmierci 112-latka przekazała rodzina mężczyzny, zmarł z powodu choroby nowotworowej.

Na pomoc mamie ruszyły dzieciMłoda mama oszpeciła się przez banalny błąd. Teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

- Bob był niezwykłym człowiekiem, dla rodziny wcale nie z powodu niesamowitego wieku, który osiągnął. Był dla nas wszystkich wzorem do naśladowania, żył swoimi zainteresowaniami i nawiązywał kontakty z ludźmi z całego świata. Miał wiele, wiele przyjaźni, czytał i aż do śmierci rozmawiał o polityce, teologii, ekologii i wielu innych rzeczach - wspomniała zmarłego mężczyznę rodzina.

Nie żyje najstarszy mężczyzna na świecie, powodem śmierci była choroba nowotworowa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

okrucieństwo wobec zwierzątPrzed sklepem siedział samotny pies. Na szyi miał zawieszoną tabliczkę, napis nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Bob Weighton urodził się 29 marca 1908 roku w Hull we wschodniej Anglii. W czasie II wojny światowej służył dla brytyjskiego wywiadu w USA, po wojnie wrócił do Anglii i wykładał inżynierię morską na londyńskim City University. Po odejściu 112-letniego Japończyka Chitetsu Watanabe w lutym br. został najstarszym żyjącym mężczyzną na świecie. Swoje 112 urodziny obchodził w samotności, ze względu na restrykcje wprowadzone z powodu pandemii koronawirusa. Mężczyzna przyznał w wywiadzie dla lokalnych mediów, że martwi go obecne zagrożenie, bo boi się o swoje dzieci i wnuki, ale z dzieciństwa pamięta też epidemię grypy hiszpanki, która według jego oceny, była dużo gorsza.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy w żałobie. Niestety, Marcin Szarejko zginął tragiczną śmiercią

2. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna prawda o życiu gwiazdy

W związku ze śmiercią Brytyjczyka, tytuł najstarszego mężczyzny świata został przekazany prawdopodobnie 111-letniemu Rumunoi Dumitru Comanescu. Wydawcy Księgi rekordów Guinnessa, muszą oficjalnie potwierdzić tę informację. Natomiast najstarszą kobietą aktualnie jest japonka Kane Tanaka, która ma już ponad 117 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rak, który występuje coraz częściej. "Można mówić o eksplozji zachorowań"
  2. Anglicy zachwycają się Anną Lewandowską. Wszystko przez jeden fakt z jej życia, pomogła Robertowi
  3. Właściciel firmy wynajął detektywa, by śledził pracowników na home office. Wyniki śledztwa są wstrząsające
  4. Zauważyłeś, że sąsiedzi zakrywają opony swoich aut deskami? Mają ważny powód, lepiej zrobić tak jak oni
  5. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  6. Każdy kto dużo siedzi w domu, powinien jeść suszone grzyby. Też je tak suszysz jak na zdjęciu?

Siniaki na ciele bez urazu choroba córkiMama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późnoCzytaj dalej

źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News