Nie żyje wielki gwiazdor. W piątek pisał do fanów ze szpitala, dwa dni później rodzina przekazała tragiczne informacje

Nie żyje wielki gwiazdor. W piątek pisał do fanów ze szpitala, dwa dni później rodzina przekazała tragiczne informacje Źródło: Unsplash.com David Tomaseti

Nie żyje wielka gwiazda muzyki, w swojej karierze napisał wiele hitów i dostał jedną z najważniejszych nagród w branży. Jeszcze niedawno pisał do fanów, a dwa dni później już nie żył.

Nie żyje popularna gwiazda muzyki, powodem śmierci były komplikacje po zarażeniu się koronawirusem. Dwa dni przed śmiercią opublikował swój ostatni komunikat do fanów. Nikt nie spodziewał się, że to będą ostatnie słowa, jakie im przekaże.

Nie żyje legendarny muzyk, miał pozytywny wynik testu na koronawirusa

Niestety, w niedzielę w nocy poinformowano, że nie żyje Joe Diffie, popularny muzyk country, nagrodzony niegdyś nagrodą Grammy. Muzyk jeszcze w piątek trafił do szpitala, dwa dni przed śmiercią opublikował oficjalne oświadczenie.

- Jestem pod profesjonalną opieką medyczną i przechodzę przez leczenie, po tym, jak otrzymałem pozytywne wyniki testów na koronawirusa. Razem z rodziną proszę tym razem o uszanowanie prywatności. Chcielibyśmy przypomnieć naszym fanom, żeby być ostrożnym w trakcie pandemii - opublikował w social media. Dwa dni później przekazano informacje o jego śmierci.

Środowisko związane z muzyką jest w szoku

Śmierć artysty była szokiem nie tylko dla fanów, ale także innych muzyków country. Joe Diffie był uważany za prawdziwą legendę, w USA znały go i słuchały miliony. Artyści związani ze środowiskiem publikowali w social mediach swoje kondolencje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Byłeś jednym z najbardziej kultowych i wyrazistych głosów w country radiu. Wiele osób będzie za Tobą tęsknić - napisano na profilu Eli Young Band.

- Ogromny szok i wielka strata dla całej muzyki country - pisał Charlie Daniels, muzyk country.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna
2.
Tony Halik zostawił żonie kopertę, którą miała spalić po jego śmierci. Zajrzała jednak do środka i zamarła, nie wierzyła

Szczyt kariery Joe Diffie osiągnął w latach 90., jego hity były w najlepszej dziesiątce przebojów w USA. Jest autorem utworów takich jak "Pick-up Man", czy "John Deere Green". Za utwór "Same Old Train" otrzymał w 1998 roku nagrodę Grammy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Narodowa kwarantanna została przedłużona. Psycholog radzi, jak ją wytrzymać
  2. lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę
  3. Na pogrzebie doszło do tragicznych wydarzeń. W ciągu kilku dni zmarła kolejna osoba, a 16 walczy o życie
  4. Nie żyje autor hitu, który znają wszyscy Polacy. Jego córka przekazała tragiczne informacje
  5. Ważny apel Ministerstwa Zdrowia do wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy, trzeba wiedzieć
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: Radiozet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News