Niestety, media podały tragiczne informacje. Nie żyje autor ponadczasowego hita, fani zalewają się łzami

Niestety, media podały tragiczne informacje. Nie żyje autor ponadczasowego hita, fani zalewają się łzami Źródło: unsplash.com Anjo Antony

Nie żyje prawdziwa gwiazda, autor ponadczasowego hitu, znany i ceniony człowiek. Jego śmierć to ogromna strata, która przytłoczyła nie tylko jego krewnych, ale też oddanych fanów na całym świecie. Nie mieści się w głowie, że już nie ma go wśród nas.

Nie żyje wybitny człowiek, niezwykle utalentowany, z poczuciem humoru. Wszyscy słuchali go z ogromnym zaciekawieniem, a grono stale się powiększało. Świat artystów stracił prawdziwą gwiazdę, która przez lata zyskiwała coraz większe uznanie. 

Tragiczna wiadomość dotarła do mediów. Nie żyje autor wielkiego hitu

Antyradio przekazało w poniedziałek rano wstrząsającą wiadomość. Jak możemy się dowiedzieć, odszedł od nas amerykański pisarz, autor powieści "Absolwent", Charles Webb. Choć początkowo w opinii publicznej pojawiła się jeszcze nadzieja, że przygnębiająca informacja o wynik zwyczajnych plotek, gdy jego przyjaciel, dziennikarz Jack Malvern, wszystko potwierdził, każdego ogarnął smutek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okazuje się, że Webb zmagał się z chorobą krwi. Artysta już dwa lata po skończeniu studiów, czyli w 1963 roku, napisał swoją pierwszą powieść "Absolwent", która momentalnie stała się wielkim hitem. Na jej podstawie powstał nawet film z Dustinem Hoffmanem w roli głównej. Oba dzieła cieszyły się ogromnym uznaniem opinii publicznej, która po dziś dzień ochoczo do nich wraca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podano wyniki głosowania z 90% komisji. Zdumiewająca zmiana w wynikach, liczby mówią same za siebie

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

Antyradio przypomina również, że w ciągu całego swojego 91-letniego życia Webb napisał też inne powieści, jak chociażby: "The Marriage of a Young Stockbroker" i "New Cardiff". Oba działa zostały zekranizowane i odniosły wielki sukces. Z kolei w 2007 roku Charles stworzył kontynuację "Absolwenta" - "Home School", co szybko wpadło w gusta odbiorców.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Media ostrzegają, niebawem mogą ruszyć masowe kontrole w domach wszystkich Polaków. Ukażą miliony osób wysokimi mandatami
  4. Córka nie wspierała Andrzeja Dudy na wiecu. Znamy powód, wielu będzie rozczarowanych Kingą
  5. Do sieci wyciekło bulwersujące nagranie z chrztu. Nie mieści się w głowie, co ksiądz zrobił maleńkiemu dziecku
  6. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Źródło: Antyradio

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News