Nie żyje - poszukiwania
Anjo Antony/Unsplash
Aneta Wasilewska - 28 Września 2020

Wszyscy do końca wierzyli w szczęśliwy finał. Niestety, nie żyje

Funkcjonariusze, służby ratunkowe, rodzina oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości nie zaprzestawali poszukiwań. Wszyscy do końca mieli nadzieję, że dojdzie do szczęśliwego finału. Nie żyje mężczyzna poszukiwany od soboty.

Nie żyje mężczyzna poszukiwany od soboty 26 września. Przykre informacje o zakończeniu poszukiwań właśnie pojawiły się w mediach.

Niezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocNiezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocCzytaj dalej

Nie żyje 78-letni poszukiwany mężczyzna

26 września w Żyrardowie, na granicy województwa mazowieckiego i łódzkiego zaginął 78-letni grzybiarz. Jak było wiadomo, mężczyzna wyszedł do lasu na grzybobranie około godziny 10. Mijały godziny, ale nie wracał do domu. Zaniepokojona rodzina postanowiła zawiadomić policję o zaginięciu 78-latka. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny, przekazując rysopis zaginionego w mediach.

- Rysopis mężczyzny to: szczupła budowa ciała, włosy krótkie, koloru siwego, zgarbiony, miał brązowe klapki, spodnie jasnego koloru, czarny sweter w jasne wzory - przekazał w niedzielę w rozmowie z radiem Kolor Monika Helińska z policji w Żyrardowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Zgodnie z ustaleniami dziennikarzy RMF FM, dziś odnaleziono ciało mężczyzny. Na zwłoki 78-latka natknął się jedne z funkcjonariuszy policji. Jak się okazuje, ciało znajdowało się na brzegu rzeki, która przecina las w Korytkowie. Niestety, mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia.

Prokuratura zleciła sekcję zwłok

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd właśnie ogłosił nowy zakaz. Od 30 września duże utrudnienia dla wielu Polaków

2. Do Polski nadciąga fala gorąca. Pogoda zmieni się diametralnie, lato wraca?

3. Nagle przywrócono obowiązkową kwarantannę dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości

Do tej pory policja i prokuratura nie przekazały oficjalnych informacji na temat przyczyny śmierci mężczyzny. Wiadomo, że zlecona została sekcja zwłok, po której będzie wiadomo, jak doszło do śmierci mężczyzny. Przypomnijmy, grzybiarz był poszukiwany przez funkcjonariuszy z Żyrardowa i okolic. Policjanci natrafili na wózek mężczyzny, jednak wskazany trop pojawił się za późno, by odnaleźć mężczyznę żywego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Telewizja Trwam nigdy nie odpuści? Na antenie pojawił się nowy "reportaż", na Nowogrodzkiej zrobi się gorąco
  2. Dramatyczne doniesienia z Wrocławia. Zaginął młody piłkarz, szuka go policja
  3. Informacje o nagłej śmierci spadły jak grom z jasnego nieba. Miał dopiero 45 lat
  4. Potężne ognisko koronawirusa w Polsce. Porażające informacje
  5. Nie żyje 3-miesięczne niemowlę. Matka dziecka i jej partner aresztowani, porażające szczegóły
  6. Są w każdym Lidlu i Biedronce. Uważajcie, eksperci biją na alarm, ważne ostrzeżenie

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News