Łamiącym się głosem powiedziała prawdę o Królikowskim. Do tej pory tylko najbliżsi wiedzieli

Łamiącym się głosem powiedziała prawdę o Królikowskim. Do tej pory tylko najbliżsi wiedzieli Źródło: YouTube/naTemat.pl

Po potwierdzeniu informacji o tym, że nie żyje Paweł Królikowski, wiele osób podzieliło się wspomnieniami na temat aktora. Niedawno o artyście wypowiedziała się kolejna aktorka. Kobieta z trudem opanowała emocje i łamiącym głosem zwróciła uwagę na szczególne zachowanie Pawła Królikowskiego.

Paweł Królikowski nie żyje - wczorajsza wiadomość wstrząsnęła mediami oraz środowiskiem związanym z kulturą i telewizją. Wiele osób publicznych złożyło oficjalne kondolencje na swoich profilach w mediach społecznościowych. Koledzy i koleżanki z planu wspominali swoją współpracę z aktorem. Smutna informacja uderzyła również w fanów popularnego aktora.

Po tym, jak potwierdzono doniesienia o tym, że Paweł Królikowski nie żyje, na kontach w mediach społecznościowych wielu znanych osób pojawiły się kondolencje. Wśród nich znaleźli się Andrzej Duda, Katarzyna Skrzynecka i Karolina Korwin-Piotrowska. Bardzo emocjonalnej wypowiedzi udzielił również kolega z planu Pawła Królikowskiego - Artur Barciś. Aktor nie mógł pogodzić się z tą stratą i określił śmierć artysty jako wielką niesprawiedliwość. W mediach wciąż pojawiają się kolejne, wzruszające wspomnienia tych, którzy mieli kontakt z Królikowskim.

Gwiazdy nie mogą pogodzić się z tym, że nie żyje Paweł Królikowski

Po wiadomości o tym, że Paweł Królikowski nie żyje, zeszłego dnia trudno było skupić się na innych wydarzeniach. Hołd aktorowi oddawali dziennikarze, politycy, artyści i fani. To, że Paweł Królikowski miał niesamowitą charyzmę oraz talent aktorski, wiedzą wszyscy widzowie, którzy mogli obejrzeć jakąkolwiek produkcję, w której wziął udział. Nie każdy jednak wie, że artysta prywatnie także był człowiekiem, którego nie dało się nie lubić.

Informacja o tym, że nie żyje Paweł Królikowski stała się okazją do wspomnień o aktorze. Niedawno w rozmowie z dziennikarzami Barbara Bursztynowicz zdradziła, jaki obraz Królikowskiego zostanie w jej pamięci. Bursztynowicz jest aktorką, którą możemy kojarzyć głównie z serialu TVP, "Klan". Kobieta zwróciła uwagę, jak wiele Paweł Królikowski robił poza sceną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przede wszystkim zrobił dużo dobrego dla środowiska, będąc prezesem ZASP-u - mówiła Barbara Bursztynowicz. - Mamy różne problem i dylematy, jak w każdym środowisku. Stał na straży tych poszkodowanych i potrzebujących. To jest bardzo cenne dla nas i jest to takie przesłanie, żeby realizować to, co zapoczątkował.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus

2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe

Wczoraj po południu rodzina Pawła Królikowskiego potwierdziła, że popularny aktor zmarł. Zmarł w szpitalu w wieku 58 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. Niewiarygodne, co mąż zrobił swojej żonie. Teść jest wściekły, internet zawrzał
  4. Burza w sieci po słowach Roznerskiego o śmierci Królikowskiego. Skierował porażające słowa do jego syna
  5. Niesamowite, jaki materiał pokaże TVP. Zdeklasuje wszystkie inne stacje, chodzi o Pawła Królikowskiego
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News