Nie żyje aktor znany z filmów o Jamesie Bondzie

Nie żyje aktor znany z filmów o Jamesie Bondzie Źródło: Pikio.pl

Nie żyje znany aktor, którego talent podziwiały setki tysięcy fanów filmów o Jamesie Bondzie. Zmarł nagle, co zupełnie zdruzgotało jego najbliższą rodzinę. O śmierci oficjalnie poinformowała agentka aktora.

Nie żyje aktor znany z filmów o Jamesie Bondzie. Jego wielki talent, a także charyzma, którą zarażał tłumy, została doceniona szczególnie przez amerykańskich, a także brytyjskich widzów. Przyjaciele aktora nie mogą pogodzić się z tą wielką stratą.

Nie żyje wybitny aktor znany z filmów o "Agencie 007"

Zmarł Bryan Marshall, aktor, którego śmierć przytłoczyła jego fanów. Najbardziej znaną rolą, która rozsławiła jego imię, była ta, którą odegrał w dziesiątej części przygód Jamesa Bonda pt. "Szpieg, który mnie kochał" (rok 1977). Grał tam u boku Rogera Moora, o którego śmierci także rozpisywały się media. Moor zmarł w 2017 roku w maju.

W "Szpiegu" zagrał komandora Talbota. To jednak nie jedyna jego fantastyczna rola, bowiem zaledwie dwa lata później w kinach mogliśmy podziwiać go w filmie gangsterskim "Długi Wielki Piątek". W 1988 roku zagrał w serialu "Mission: Impossible" u boku Petera Gravesa. O śmierci aktora poinformowała jego agentka, która była także wieloletnią przyjaciółką Bryana Marshalla. Wieść o jego odejściu była dla niej niezwykle trudna do przełknięcia. Jej podopieczny zmarł w wieku 81 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Jestem tak smutna, że mój drogi przyjaciel Bryan Marshall przeszedł na drugą stronę. Wspaniały aktor - był tak dobry, że nawet go nie zauważyliście. Świetny człowiek. Ma zasługi dla sporej ilości brytyjskich i australijskich produkcji telewizyjnych. Niech ci ziemia lekką będzie, drogi Bryanie! - wyznała na Twitterze Esta Charkham. Fani także nie mogą pogodzić się ze stratą. Z całego świata płyną kondolencje dla rodziny artysty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki sekret Roksany Węgiel wyszedł na jaw! Z wrażenia opadną wam szczęki!
  2. Henryka Krzywonos w dniu ślubu wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono jej ślubne zdjęcie. Nie poznacie legendy Solidarności!
  3. TVN: Nagły koniec upałów! Wiatr nawet 90km/h i potężne burze uderzą w Polskę już za kilka godzin
  4. Skandaliczne słowa uczestnika Mam Talent. Jurorzy musieli przerwać występ
  5. Wszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparcia
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

Źródło: Antyradio

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News