Nie żyje Constantin Dinescu
pixabay.com xaam-fotografiert
Klaudia Bochenek - 25 Sierpnia 2020

Media właśnie podały do informacji. Nie żyje, tajemnicze okoliczności

Informacje o tym, że nie żyje, najpierw zaczęły przekazywać lokalne, zagraniczne media. Śmierć jest o tyle tajemnicza, że w sprawę mocno zaangażowana jest policja. Niestety, starania funkcjonariuszy na razie nie dają żadnego efektu.

Nie żyje ekscentryczny biznesmen, sprawę szczegółowo bada policja. Wiadomo, co robił tuż przed śmiercią, jednak raport z sekcji zwłok nie zgadza się z zapewnieniami rodziny. Czy tajemniczy zgon zostanie wyjaśniony do końca?

Brylował z prostytutkami. Nie żyje, został otruty?

"The Sun" donosi, że nie żyje Constantin Dinescu, ekscentryczny rumuński milioner. O jego śmierci dopiero teraz zrobiło się głośno, a wszystko za sprawą tajemniczych okoliczności zgonu. Wiadomo, że 69-latek 9 sierpnia przebywał w klubie erotycznym w kurorcie Mamaja w Rumunii. Milioner po wyjściu z lokalu i dotarciu do willi miał doznać zatrzymania akcji serca, został przewieziony do szpitala w Bukareszcie, gdzie kilka dni później zmarł. Policja podjęła śledztwo i doszła do wniosku, że Constantin Dinescu miał zostać otruty przez jedną z dwóch ukraińskich prostytutek - prawdopodobnie dosypano mu czegoś do drinka. Funkcjonariuszom jeszcze nie udało się namierzyć podejrzanej.

WiadomościNadchodzi załamanie, już pewne, że dzisiaj. Służby radzą wszystkim się przygotowaćCzytaj dalej

Inne media podają, że milionera w jego willi znalazł ochroniarz. Constantin Dinescu miał wykonać telefon, aby przywieźć mu kilka rzeczy do willi w Năvodari. Ochroniarz po przybyciu na miejsce zastał zamknięte drzwi, a telefon milczał. Niedługo potem odnalazł milionera w jego sypialni i wezwał pomoc. Późniejsza sekcja zwłok wykazała, że milioner miał w swoim organizmie dużą ilość morfiny oraz opium.

Rodzina nie może uwierzyć, że zabiły go narkotyki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Łukasz Szumowski prawdaFatalne wieści o Szumowskim. Nikt nie miał pojęcia co dzieje się za zamkniętymi drzwiamiCzytaj dalej

Bliscy Constantina Dinescu nie wierzą, że zmarł z powodu przedawkowania. Mimo rozrywkowego stylu życia milioner miał stronić od alkoholu, papierosów i narkotyków. Policjanci odkryli także, że karta bankomatowa bogacza również zniknęła. Bilingi wykazały, że z konta wybrano 30 tys. lei, czyli ok. 22 tys. zł. Syn milionera zablokował wszystkie możliwa konta ojca.

Dzisiaj grzeje:

1. Służby potwierdziły porażające informacje. Nie żyją dwie młode osoby
2. Leczenie nie przynosiło żadnego efektu. Wtedy lekarz kazał odstawić jeden składnik diety
3. Gwiazdor TVN ma koronawirusa. Miał gorączkę, szybko pojawiły się znacznie gorsze objawy

Constantin Dinescu stał się sławny na skutek swoich licznych romansów z młodymi kobietami. Media huczały o jego związku z celebrytką Madaliną Pamfile, którą miał obsypywać diamentami. Związek jednak nie trwał długo, ale diamenty pozostały - biznesmen otwierał kolejne luksusowe sklepy, kupował jachty i samochody. Był też świadkiem w sprawie kradzieży obrazów spod pędza Picassa i Moneta. Złodzieje próbowali sprzedać mu ukradzione płótna, ten jednak miał odmówić. Mimo że obrazów nie odnaleziono, złodzieje zostali skazani. Co ciekawe, matka milionera zeznała, że spaliła otrzymane płótna, ale potem wycofała się ze swoich zeznań.

Najlepsze newsy dnia:

  1. RMF FM: Rząd rozważa przywrócenie niektórych obostrzeń. Dziennikarz stacji ujawnił szczegóły
  2. Mamy potwierdzenie, pilna decyzja Morawieckiego. Pozostało niewiele czasu
  3. Lekarz nie mógł milczeć. Prawda o zdrowiu Kaczyńskiego przedostała się do mediów, rodzina potwierdza
  4. Hanna Lis jest zdruzgotana. Pozostała tylko modlitwa
  5. Magda Gessler przeszła straszne chwile. Opowiada, co ją spotkało, zwyczajnie przykre

Test - jedna postaćWybierz jedną postać. 5-sekundowy test psychologa zdradzi o tobie wszystkoCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News