Znany muzyk nie żyje. Zaatakował go niedźwiedź podczas nagrywania do kolejnego dzieła

Znany muzyk nie żyje. Zaatakował go niedźwiedź podczas nagrywania do kolejnego dzieła Źródło: unsplash/CHIRAG_K/

Nie żyje uwielbiany muzyk, który swoją twórczością chwycił za serca tysiące osób. Informacje o jego śmierci pojawiły się zupełnie niedawno, a szczegóły przyprawiają o gęsią skórkę.

Nie żyje artysta, który pracował właśnie nad ważnym materiałem do swojego kolejnego dzieła. Był pewny, że okaże się prawdziwym hitem. Niestety - niedługo przed końcem prac spotkała go potworna tragedia. Muzyk został zaatakowany przez niedźwiedzia i to w najmniej oczekiwanym momencie.  

Nie żyje uwielbiany muzyk

Julien Gauthier miał zaledwie 44 lata i całe życie przed sobą. Kanadyjski muzyk prężnie działał nad rozwojem swojej kariery, a każde jego kolejne dzieło, nad którym starannie pracował, stawało się jeszcze większym hitem, niż poprzednie. 

Artysta przybywał akurat w okolicach rzeki Mackenzie na terenie Kanady, gdzie rozbił swoje obozowisko, by nagrać dźwięki natury, potrzebne do jego kolejnego utworu. Wszystko przebiegało bez większych komplikacji i naprawdę sprawnie, dzięki czemu Julien mógł już niebawem wrócić do domu. Nigdy jednak do tego nie doszło, bowiem w nocy, najprawdopodobniej podczas snu, do jego namiotu wdarł się niedźwiedź i zaatakował go. Zwierzak z potworną brutalnością zaciągnął muzyka do lasu. Ciało Kanadyjczyka znaleziono dopiero 19 sierpnia.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bliscy nie potrafią w to uwierzyć

44-latek zasłynął swoimi oryginalnymi kawałkami, do których wykorzystywał dźwięki natury, które sam rejestrował. Dzięki twórczości zjednał sobie prawdziwą rzeszę fanów, a bliscy wspierali go na każdym kroku. Informacje o jego tragicznej śmierci zupełnie wszystkich dobiły. Rodzina nie zdecydowała się jeszcze na zabranie głosu, jednak kilka słów pełnych żalu przekazał dyrektor The Brittany Symphony Orchestra, z którym Julien współpracował jako kompozytor. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty

2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

- Był wrażliwym, hojnym i utalentowanym człowiekiem. Poprzez swoją muzykę chciał przede wszystkim przekazać słuchaczom swoją miłość i szacunek dla natury - powiedział. 

screen/facebook/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: plotek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News