Niestety przekazano smutne informacje, nie żyje polityk
Arcaion Pixabay.com
Agata Jaroszewska - 21 Lipca 2020

Media podały smutną wiadomość, Polacy w żałobie. Nie żyje polityk PiS

Nie żyje polityk związany z Prawem i Sprawiedliwością. W mediach pojawiły się wyjątkowo smutne informacje, które wstrząsnęły osobami, które miały okazje poznać mężczyznę. Niestety odszedł zdecydowanie zbyt szybko. Wiadomości zostały zmieszczone na profilu na Facebooku Rady Miasta Krakowa.

Nie żyje Dariusz Olszówka, który związany był z Krakowem i działał w strukturach partii Prawo i Sprawiedliwość. Zmarł zdecydowanie zbyt wcześnie, jego społeczne zaangażowanie w życie miasta mogło doprowadzić do wielu korzystnych zmian.

Noworodek nie żyjeWszyscy modlili się, by przeżył. Dramat, nie żyjeCzytaj dalej

Potwierdzono, że nie żyje polityk związany z PiS

Nie żyje Dariusz Olszówka, który od lat związany był z Krakowem. To właśnie w tym mieście stawiał swoje pierwsze poważne kroki w samorządzie aktywnie angażując się w lokalne życie i wywierał realny wpływ na wygląd miasta. Informacje na temat jego śmierci pojawiły się na oficjalnym profilu Rady Miasta Krakowa i opatrzone zostały zdjęciem zmarłego polityka. W poście zamieszczono również link przekierowujący do nekrologu internetowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

PieniądzeMasz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądzeCzytaj dalej

Dariusz Olszówka był radnym dwóch kadencji

Jak przekazuje Radio Kraków Dariusz Olszówka był prawnikiem oraz dwukrotnie zasiadał w Radzie Miasta. Był radnym IV i V kadencji, niestety odszedł w wieku zaledwie 46 lat. Lata jego działalności politycznej obejmują lata 2002-2010. Jego odejście dla wielu było zaskoczeniem, nie podano oficjalnej przyczyny jego zgonu. Mężczyzna po tym jak reprezentował PiS, zdecydował się na dołączenie do koła "Polska 21". Studiował prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim i w swoim życiorysie pochwalić mógł się także byciem członkiem m.in. Rady Społecznej Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Przez znajomych zostanie zapamiętany także ze względu na inny aspekt swojej działalności.

Dzisiaj grzeje:

1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Dagmara z "Królowych życia" w zalana krwią. W sieci pojawiło się zdjęcie, co się stało?

3. Wielokrotnie wzywali pogotowie. Bliscy patrzyli jak babcia powoli umiera

Przede wszystkim był wiernym kibicem

Wszyscy podkreślają jak wielką pasją Dariusza Olszówki była piłka nożna. Od lat aktywnie wspierał swój ukochany klub Wisłę Kraków, zasiadał nawet w zarządzie TS Wisła Kraków w latach 2011-2015. jego odejście dla wszystkich jest wielkim zaskoczeniem i na pewno trudno będzie pozbierać się po tej stracie. Nekrolog jaki pojawił się w sieci został podpisany przez Dominika Jaśkowca, przewodniczącego Rady Miasta Krakowa, który wyrażał kondolencje w imieniu wszystkich członków rady.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość dotarła do mediów. Nie żyje 32-letni ulubieniec fanów, osierocił małe dzieci
  2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  3. Nagła zmiana w ostatniej chwili ws. zaprzysiężenia Andrzeja Dudy. Miało być inaczej
  4. Zagrożenie jest bardzo duże, służby są w gotowości. Wizja jest druzgocąca
  5. Dramat młodszej córki Marty Kaczyńskiej. Jest zdruzgotana
  6. Wielu nie ma pojęcia, co 23 lata temu zrobiła Jolanta Kwaśniewska. Nie widziała innej możliwości

MężczyznaJego zdjęcie sprzed kilkudziesięciu lat robi furorę. Dzisiaj jest jedną z najważniejszych osób w PolsceCzytaj dalej

Źródło: Radio Kraków

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News