Podglądał, jak para uprawia namiętny stosunek. 2 godziny później już nie żył

Podglądał, jak para uprawia namiętny stosunek. 2 godziny później już nie żył Źródło: pixabay / Free-Photos

Nie żyje podglądacz, który nachodził pewną parę. Podczas miłosnych uniesień zakochani usłyszeli odgłosy za oknem. Nagi mężczyzna wybiegł z domu.

Nie żyje 57-letni podglądacz, który uparcie nachodził pewną parę mieszkającą na Florydzie. Pewnego romantycznego wieczoru usłyszeli hałasy za oknem. Mężczyzna wpadł w szał i wybiegł nago z domu. Za oknem znalazł mężczyznę. 

Nie żyje, bo nękał ludzi

Portal telewizji Local 10 News podał, że para już wcześniej zgłaszała na policję sprawę nękania ich przez 57-latka. Tym razem finał historii okazał się dla niego tragiczny. Do zdarzenia doszło późnym wieczorem przed domem w Fort Lauderdale na Florydzie. Tam też na spotkanie z dziewczyną przyjechał 30-letni Victor Vickery. Para rozkoszowała się swoim towarzystwem, kiedy usłyszała hałas za oknem w sypialni. 

Rozwścieczony kochanek nie tracił czasu i wybiegł nago z domu. Złapał podglądacza i rozpoznał w nim nękającego ich mężczyznę. To jeszcze bardziej go rozzłościło. Pobił go tak mocno, że podglądacz zmarł po dwóch godzinach w szpitalu. Okazało się, że był karany za nękanie również innych osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie żyje podglądacz, został pobity na śmierć

Dziewczyna Victora zeznała, że to podglądacz pierwszy zaatakował i rzucił się na niego z pięściami. Pomimo tego 30-latek został zatrzymany. Okazało się, że on również miał już wcześniej problemy z prawem. Ma zarzuty za napaść na tle seksualnym, która miała miejsce kilka tygodni wcześniej.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły

2. Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

Mężczyzna został zamknięty w areszcie. Wyznaczono za niego kaucję w wysokości 100 tys. dolarów. Nie ma jeszcze postawionych zarzutów, ale bardzo prawdopodobne, że najbliższe lata spędzi w więzieniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy rząd PiS: podajemy NAZWISKA. Jedni zostaną, drudzy pójdą w odstawkę
  2. Tuż przed ślubem dostała wiadomość od byłej swojego narzeczonego. Gdy zobaczyła zdjęcia, prawie zemdlała
  3. Gigantyczna strata wybitnego Polaka. Twórca polskich banknotów nie żyje
  4. Pies bawił się na tyłach ogrodu, 2 miesiące później umierał w męczarniach. Wszystko przez niepozorną roślinę, lekarze błagają właścicieli o ostrożność
  5. 40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: Fakt24

Następny artykuł