Nie żyje jeden z czołowych polskich raperów. Niejasne okoliczności śmierci, co tam się stało?

Nie żyje jeden z czołowych polskich raperów. Niejasne okoliczności śmierci, co tam się stało? Źródło: .

Nie żyje ważna postać dla polskiego środowiska raperów. Smutna informacja o śmierci muzyka obiegła rynek muzyczny. Okoliczności zgonu rapera nadal są badane i wciąż nie ma jednoznacznych wniosków.

Nie żyje jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej. Środowisko skoncentrowane wokół rapu opłakuje stratę swojej wielkiej gwiazdy. Nadal nie są jasne okoliczności śmierci muzyka. Fani opłakują stratę swojego idola. 

Nie żyje polski raper 

Nie żyje wielka gwiazda rodzimego rapu. Rafał Szulc, znany pod pseudonimem Raca, umarł 17 lipca, a informację o śmierci przekazał jego kolega, również raper Bambo The Smuggler. Artysta zmarł w wieku 33 lat.

 Okoliczności odejścia z tego świata Racy nadal są niejasne. Pojawiły się spekulacje, że w tym przypadku mogło dojść do samobójczej śmierci. Pogrzeb odbył się wczoraj w Olecku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okoliczności śmierci muzyka

Raca był reprezentantem tzw. północnej sceny rapu. Artysta był właśnie w trakcie pracy nad nowym materiałem, niestety w obliczu tragicznej informacji nie doczekamy się kolejnego albumu rapera. Okoliczności śmierci muzyka zastanawiają. Nadal nie wiadomo, co dokładnie stało się 17 lipca. Pierwszy smutną informacją o tym, że Raca nie żyje, podzielił się na Facebooku jego kolega, Bambo The Smuggler. 

- Spoczywaj w pokoju Rafał! Zostałem ostatnim przedstawicielem północnej Polski - napisał muzyk. 

Drugi wpis kolegi zmarłego rapera zasugerował, jakie mogły być przyczyny i okoliczności jego śmierci. Pojawiły się spekulacje dotyczące ewentualnego samobójstwa. W końcu w środowisku muzycznym wiele razy zdarzało się, że artyści wybierali właśnie taki drastyczny sposób na pożegnanie się z tym światem. 

- Mam myśli samobójcze, większość artystów ma. Czasem jest lepiej, czasem gorzej. Nie bójcie się otwarcie powiedzieć o tym, co was trapi i co wam leży na sercu. Zróbcie to, zanim będzie zbyt późno - brzmiał drugi wpis Bambo The Smugglera, który według wielu zdradza przyczynę śmierci Racy.

Jeżeli te przypuszczenia okażą się prawdą, Raca będzie kolejnym przykładem przedwczesnej śmierci wielkiej gwiazdy środowiska artystycznego. Póki co nadal nie zostało to w żaden sposób oficjalnie potwierdzone.

ZOBACZ TAKŻE

  1. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  2. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  3. Tego nie wiedział prawie nikt. Kultowy Tadeusz Drozda spokrewniony jest z gwiazdorem serialu "Ranczo"
  4. Pojawiła się nowa teoria dot. śmierci Dawidka. Ekspert przedstawił tezę o nieszczęśliwym wypadku
  5. Ponure doniesienia znad polskiego morza. Babcia z wnuczkiem na rękach spadła z wysokości i uderzyła głową w beton
  6. Nikt nie zauważył niepokojących sygnałów ws. Dawidka. Zastanawiające słowa psycholog sądowej

Źródło: radio Zet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu