Nie żyje 21-letni polski muzyk. Tragiczna śmierć

Nie żyje 21-letni polski muzyk. Tragiczna śmierć

Nie żyje jeden z lepszych polskich muzyków. To naprawdę tragiczna śmierć, miał zaledwie 21 lat. Koledzy z branży wspominają go ciepło, a fani zespołu, w którym grał, czują wielki żal i smutek.

Nie żyje jeden z polskich muzyków, który znany był ze swojego talentu. Fani wspominają, że świetnie "wymiatał" na gitarze i mógłby spokojnie konkurować z najlepszymi gitarzystami na świecie. Niestety, już go z nami nie ma i na żywo nie usłyszymy jego muzyki.

Nie żyje Kacper Wielusiński

Chodzi o muzyka zespołu rockowego Anotherland, Kacpra Wielusińskiego. O śmierci muzyka poinformowali jego koledzy z zespołu na Facebooku. Lekarze mieli walczyć o jego życie przez kilka dni, ale nie udało im się go uratować. Nie wiadomo, dlaczego gitarzysta znalazł się w szpitalu. Na profilu Anotherland możemy przeczytać: - Z ogromnym smutkiem i żalem musimy poinformować, że wczoraj o godzinie 8:50, po kilkunastu dniach heroicznej walki lekarzy i bliskich, odszedł od nas, nasz ukochany przyjaciel i brat Kacper Wielusiński. Świetny gitarzysta, wspaniały muzyk, wielki artysta i przede wszystkim cudowny człowiek - czytamy w oświadczeniu. Później możemy się dowiedzieć, kim był i jak wiele zrobił dla tego zespołu gitarzysta. Członkowie zespołu byli ze sobą naprawdę bardzo zżyci i nie mogą odżałować tak wielkiej straty. Kacper miał zaledwie 21 lat i mógł zostać kimś naprawdę wielkim:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Kacper współtworzył z nami zespół Anotherland od początku jego istnienia. Dane nam było zagrać razem dziesiątki koncertów w niemal całej Polsce. Przeżyliśmy niezliczone ilości fantastycznych momentów – zarówno w procesie twórczym, jak i prywatnie. Trudno nam pogodzić się z tą ogromną dla nas stratą. Wszystkich, którzy będą chcieli osobiście pożegnać Kacpra, poinformujemy o terminie uroczystości pogrzebowych niebawem. Jednocześnie prosimy o uszanowanie spokoju rodziny Kacpra oraz otoczenia ich ciepłem i modlitwą. Do zobaczenia kochany po drugiej stronie! - piszą członkowie zespołu.

4 lata na scenie

Grupa "Antherland" powstała w 2014 roku. Od tego czasu zagrali wiele koncertów i zdobyli mnóstwo fanów. Dzielili scenę z naprawdę wielkimi muzykami z zespołów "Kabanos", "Happysad" czy "Tabu". W jego skład wchodzili Jacek Sałata, Łukasz Tkaczyk, Maciek Świąder, Kazik Piechowski oraz zmarły Kacper Wieluśinski. Fani nie mogą uwierzyć w taką informację, to wielka tragedia dla nich i dla całego świata muzyki. Redakcja Pikio.pl składa kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom Kacpra. nie żyje Screen FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Spełnił się koszmar Wojewódzkiego. To musi boleć
  2. Fani Wiśniewskiego są przerażeni! Co się dzieje z artystą?
  3. Agnieszka Chylińska nie wystąpi na koncercie Dody? Mocne oświadczenie
  4. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
  5. Katarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News