Nie żyje Józef Grabiec
pikio.pl
Weronika Wasiak - 20 Października 2020

Przykre wieści z rana obiegły Polskę. Nie żyje Józef Grabiec

Nie żyje wspaniały człowiek. Wspominać będą go nie tylko bliscy przyjaciele czy rodzina. Nikt nie mógł przewidzieć, że śmierć przyjdzie tak nagle.

Nie żyje Józef Grabiec. Przygnębiające wiadomości z samego rana dotarły do mediów, wielu pogrążając w głębokiej rozpaczy. To ogromna strata, z którą trudno będzie się pogodzić. Pojawiły się również informacje o pochówku.

Marta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacjeMarta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacjeCzytaj dalej

Smutek ogarnął krewnych i przyjaciół. Nie żyje Józef Grabiec

Serwis "Tarnów.gość" poinformował we wtorek rano o śmierci emerytowanego proboszcza parafii Wola Piskulina. Ksiądz Józef Grabiec zmarł w domu księży emerytów w Tarnowie w wieku 86 lat. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk biskupa tarnowskiego Jerzego Ablewicza 2 czerwca 1968 roku. Później rozpoczął swoją posługę w parafiach: Gawłuszowice, Poręba Spytkowska i Podegrodzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Porzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuPorzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

9 sierpnia 1977 roku został mianowany proboszczem parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Nowej Wsi, a 25 kwietnia 1989 roku otrzymał nominację na urząd proboszcza parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Woli Piskulinej. W Domu Księży Diecezji Tarnowskiej im. św. Józefa w Tarnowie mieszkał od 10 grudnia 2014 roku. Jego nagła śmierć okazała się bolesnym ciosem dla wszystkich, którzy mieli okazję go poznać. Był niesamowitym człowiekiem, niezwykle charyzmatycznym i pełnym empatii.

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki zapowiedział kolejne obostrzenia. Wszystko zmieni się już za kilka dni

2. W czwartek rząd ogłosi kolejne obostrzenia? Wiemy, które restrykcje mogą zostać rozszerzone

3. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Niestety, zagrożone małe dzieci i wiele rodzin

Z doniesień serwisu "Tarnów.gość" wynika, że msza święta pogrzebowa odbędzie się w kościele parafialnym w Woli Piskulinej w piątek, 23 października, o godzinie 14:00. Z uwagi jednak na epidemię koronawirusa i panujące obostrzenia, w ceremonii pochówku najprawdopodobniej wezmą udział wyłącznie najbliższe osoby. Na ten moment nie pojawiły się żadne informacje w sprawie przyczyn zgonu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cichopek wzięła psa na ręce, sekundy później stała się tragedia. Wstydliwa wpadka w "Pytaniu na śniadanie" TVP
  2. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Wojsko USA ma autentycznie nagrania UFO. Naukowcy chcą dokonać czegoś niesamowitego
  7. 90% porażek podczas pieczenia ciast wynika z 4 banalnych błędów. Niemal każdy ma je na sumieniu, lepiej ich unikać
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Tarnów.gość

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News