Nie żyje duchowny
Pikio.pl
Monika Majko - 20 Września 2020

Wierni w żałobie, tragiczne wieści obiegły media. Nie żyje uwielbiany duchowny, miał tylko 46 lat

Nie żyje uwielbiany duchowny, miał zaledwie 46 lat. Nikt nie spodziewał się nagłej śmierci, tragiczne wiadomości obiegły krajowe media. Wierni pogrążyli się w żałobie, wszyscy czekają na informacje dotyczące ostatniego pożegnania.

Nie żyje duchowny, u którego wykryto zakażenie koronawirusem, wierni pogrążyli się w żałobie. Ksiądz zmarł w szpitalu miał zaledwie 46 lat. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna potwierdziła, że nie cierpiał na żadne choroby współistniejące.

Nie żyje Wojciech Kaczmarek, duchowny miał 46 lat

Zakonnik ostatnie dni spędził w szpitalu, u lubelskiego kapucyna Wojciecha Kaczmarka wykryto zakażenie koronawirusem. Media właśnie przekazały tragiczne informacje, 46-letni duchowny zmarł w piątek w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie.

WiadomościPod pałacem prezydenckim gromadzą się tłumy, zaraz się zacznie. Wiemy, co się dziejeCzytaj dalej

- Waszej modlitwie polecamy zmarłego dziś współbrata Wojciecha Kaczmarka, dziękujmy za jego życie i powołanie, prośmy o dar życia wiecznego. Ostatnie dni spędził w szpitalu, gdzie bardzo ciężko przechodził zarażenie koronawirusem - przekazał zakon Braci Mniejszych Kapucynów na swoim profilu facebookowym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Nie żyje zakonnik z Lublina, wcześniej potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem

Zakonnik wcześniej pracował w Bydgoszczy, Orchówku, Lublinie (na Krakowskim Przedmieściu) oraz Ostrovie i Borze w diecezji pilzneńskiej w Czechach. W czasie swojej posługi był wikarym klasztoru, wikarym i administratorem parafii, a także rektorem kościoła, spowiednikiem, duszpasterzem chorych, ministrantów i kapelanem więzienia. Działał również we wspólnotach AA, Al-Anon oraz Eleos w Lublinie.

Dzisiaj grzeje:

1. Joanna Koroniewska zdruzgotana, śmierć uderzyła za wcześnie. Ukochana osoba w jej życiu odeszła, boli do dziś

2. Pamiętacie Piotrusia z „Kogla-mogla”? Niesamowite, jak potoczyły się jego losy

3. Na miejscu mnóstwo karetek, policja i śmigłowiec ratunkowy. Porażające wiadomości z polskiej miejscowości

Jak przekazał "Gość Lubelski", Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie potwierdziła, Wojciech Kaczmarek nie cierpiał na choroby współistniejące. Na razie nie podano informacji o szczegółach pogrzebu lubelskiego zakonnika. Nagła śmierć duchownego wstrząsnęła wiernymi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą być wściekli. Wszyscy Polacy będą dostawali tyle samo?
  2. Upojna randka Justyny Żyły. Nie ukrywa niczego, pokazała wszystko na Instagramie (FOTO)
  3. Na parkiet nagle wkroczyła para kilkulatków. Nagranie jest powalające, wszyscy dookoła nie mogli oderwać od nich oczu
  4. Niebywałe, jak dziś wygląda grób Ireny Kwiatkowskiej. Uwagę przykuwa jeden szczegół
  5. Wszyscy do końca mieli nadzieję. Tragiczny finał poszukiwań zmroził policję i strażaków
  6. Obłędnie soczyste pierogi z mięsem z rosołu, doskonały pomysł na obiad dla całej rodziny za grosze

Kobieta obserwowała swój rosnący brzuchBrzuch kobiety rósł zbyt szybko jak na ciążę. Podczas badania USG lekarze nie wiedzieli co powiedziećCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News