Wszyscy trzymali kciuki do samego końca, kondolencje zalewają rodzinę. Niestety, choroba okazała się silniejsza

Wszyscy trzymali kciuki do samego końca, kondolencje zalewają rodzinę. Niestety, choroba okazała się silniejsza Źródło: unsplash.com David Monje

Nie żyje znany prezes. Informacja o jego śmierci pojawiła się w mediach jak grom z jasnego nieba. Wiadomo, co było przyczyną zgonu.

Nie żyje niezwykły człowiek. Zawsze ambitny, podnoszący sobie poprzeczkę, dążący do sukcesów, ale jednocześnie pełen empatii i miłości, szczególnie dla najbliższych, którzy teraz opłakują jego śmierć. Szczegóły jego śmierci odbierają mowę, z tym samym zmierzyła się jego żona, ale jej udało się przetrwać najgorsze. 

Koszmarne doniesienia mediów. Nie żyje prezes 

Jak podaje m.in. Interia, zmarł prezes Boliwijskiej Federacji Piłki Nożnej, Cesar Salinas. Nikt nie przypuszczał, że odjedzie tak wcześnie -miał zaledwie 58 lat. Niestety, choroba okazała się silniejsza, a jak przekazano, był zarażony koronawirusem. Okazuje się, że od 9 lipca przebywał w klinice w stolicy kraju La Paz, gdzie podjęto leczenie. Slinas otrzymał osocze od ozdrowieńca, jednak nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszyscy do samego końca wierzyli, że uda mu się pokonać wirusa, którym zarażona jest także jego żona. Jej jednak udało się wygrać z chorobą, a teraz, jak podaje Interia, kobieta dochodzi do siebie. Niestety, nie mogła cieszyć się tym zbyt długo, bo w najmniej oczekiwanym momencie spadła na nią o wiele gorsza informacja. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przyłapali Andrzeja Dudę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Wydało się, jak spędza wolny czas

2. Szumowski zabiera głos w sprawie szczepionki. Mówi też o nowych testach

Internauci z całego świata nie dowierzają w śmierć prezesa. Media przepełniły się kondolencjami i ciepłymi słowami kierowanymi w stronę jego krewnych i przyjaciół. Dotychczas nie pojawiły się żadne informacje na temat planowanego pogrzebu. Również jego najbliżsi nie zdecydowali się jeszcze na zabranie głosu.  

- Pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa miała m.in. tymczasowa prezydent Boliwii, Jeanine Anez, a także wiele innych osób z władz. Właśnie podczas jednego ze spotkań z urzędnikami państwowymi prawdopodobnie zaraził się Cesar Salinas - podaje Interia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Reprezentant Polski zarażony COVID-19. Cały zespół objęty kwarantanną
  2. Przerażające sceny w lodziarni należącej do Lukasa Podolskiego. Musiała interweniować policja
  3. Wiadomość o śmierci spadła jak grom, wielka rozpacz. Niestety, nie żyje Kazimierz Pająk
  4. Męczą cię zajady? Dla własnego dobra lepiej iść do lekarza, mogą oznaczać nieuleczalną chorobę
  5. Wszyscy trzymali kciuki do samego końca, kondolencje zalewają rodzinę. Niestety, choroba okazała się silniejsza
  6. Nowe projekty uderzą w portfele Polaków. Na horyzoncie kolejne opłaty, wszyscy łapią się za głowę

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News