Śmiertelne zajście za granicą. Nie żyje 3 Polaków

Śmiertelne zajście za granicą. Nie żyje 3 Polaków Źródło: .

Nie żyje trzech Polaków. Ogromna tragedia miała miejsce po drugiej stronie kanału La Manche. Lokalna policja prosi o kontakt w sprawie ustalenia tożsamości zmarłych. Trzech mężczyzn straciło życie w niespodziewanych okolicznościach.

Nie żyje trzech mężczyzn polskiego pochodzenia. Tragedia miała miejsce po drugiej stronie kanału La Manche, w Wielkiej Brytanii na trasie A1077. W efekcie kolizji pojazdów, życie straciło trzech Polaków, a poszkodowani zostali także jeszcze jeden mężczyzna oraz kobieta. Wszystko wydarzyło się niedaleko wioski South Ferriby w hrabstwie Lincolnshire. Lokalna policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłych.

Nie żyje trzech Polaków

- To był bardzo poważny wypadek, który niestety zakończył się śmiercią trzech mężczyzn i spowodował, że kobieta i inny mężczyzna są teraz w poważnym stanie w szpitalu - powiedział mediom Rob Mazingham z policji z Humberside.

Funkcjonariusze wciąż próbują ustalić, kim dokładnie byli zmarli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szczegóły dotyczące wypadku nie są jeszcze znane, wiadomo natomiast, że trzej mężczyźni, którzy odeszli z tego świata, mieszkali w miejscowości Hull i byli w wieku od 40 do 50 lat. Polacy poruszali się samochodem marki Toyota, który zderzył się z pojazdem marki Peugeot. Jak do tej pory nie są znane ich dokładne personalia. Nie wiadomo również, kim są ich rodziny, w związku z czym niemożliwe było przekazanie informacji o śmierci mężczyzn. Policja w Hull zwraca się z prośbą do każdego, kto może wiedzieć, kim byli trzej pasażerowie Toyoty jadącej w stronę Scunthorpe.

Trasa A1077 została tymczasowo zamknięta

Odcinek trasy, na którym miał miejsce tragiczny wypadek, został zamknięty przez funkcjonariuszy na kilka godzin w celu udokumentowania zajścia i uprzątnięcia pozostałości wypadku. Z ustaleń mediów wynika, że to kolejny raz jak w tym konkretnym miejscu dochodzi do wypadku kończącego się śmiercią ofiar.

Dzisiaj grzeje: 1. Przed operacją pacjent zostawił na swoim ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg przez 30 minut dochodził do siebie
2. Tragiczne wiadomości z centralnej Polski. Samolot runął na ziemię i stanął w ogniu, jest informacja o ofiarach

Ostatnia podobna sytuacja miała miejsce w październiku 2017 roku. W internecie wciąż można znaleźć nagrania, jak lokalni mieszkańcy składają kwiaty w hołdzie zmarłym. To wyjątkowo niebezpieczny odcinek trasy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będzie NOWE świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd”
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Fryzura, za którą faceci szaleją. Jest prosta i szybka w wykonaniu, wystarczą 3 minuty, by osiągnąć zachwycający efekt
  4. Mama przez całą dobę szukała pomocy dla 8-letniej córki, która najpewniej została zgwałcona. Oburzająca postawa lekarzy, nie chcieli mieć z nią do czynienia
  5. Zwyrodnialec porwał 11-latkę i bezustannie gwałcił, urodziła mu 9 dzieci, nad którymi się znęcał. Ich agonia trwała 19 lat

źródło: tvp info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News