Nie żyje - wiadomości
Dawid Tomaseti/Unsplash
Aneta Wasilewska - 18 Września 2020

Burmistrz przekazał smutne wiadomości. Nie żyje wybitny artysta, jego dzieła znali wszyscy

Nie żyje wybitny artysta, którego dzieła znał każdy z nas. Wyjątkowo smutne wiadomości o śmierci znanego artysty przekazał burmistrz rodzinnego miasta. Nikt nie może pogodzić się z tą stratą.

Nie żyje wybitny artysta, jego dzieła znali wszyscy. Nikt nie może pogodzić się z wiadomością przekazaną przez burmistrza rodzinnego miasta. Fani na całym świecie pogrążyli się w żałobie po odejściu uwielbianego pisarza.

Informacje o Tomaszu KomedziePorażające informacje o Tomaszu Komendzie. Nikt nie wiedział, sytuacja jest tragicznaCzytaj dalej

Nie żyje wybitny artysta, jego dzieła znali wszyscy

Nie żyje Winston Groom. Autor "Forresta Gumpa" odszedł w wieku 77 lat. Przykrą wiadomość o śmierci przekazał burmistrz jego rodzinnego miasteczka. Karin Wilson, burmistrz Fairhope w Alabamie do wiadomości publicznej przekazała przykre informacje, którymi podzieliła się z nią rodzina zmarłego.

- Nie znam szczegółów, ale zmarł w środę wieczorem. Jest nam niezwykle smutno, był tu legendą - wyznała Karin Wilson, burmistrz Fairhope w Alabamie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ślub - teściowaPoślubił swoją teściową mimo wielu przeszkód. Słowa byłej żony nie mieszczą się w głowieCzytaj dalej

Nie żyje Winston Groom, autor "Forresta Gumpa"

Winston Groom zyskał ogromną popularność dzięki powieści "Forrest Gump". Powieść została wydana w w 1986 roku, a już w 1994 roku Robert Zemeckis przeniósł ją na ekrany. Film na podstawie powieści "Forrest Gump" zyskał liczne nagrody i wyróżnienia, a dziś ma miano kultowego. W roli głównej wystąpił niezapomniany Tom Hanks. Na fali popularności filmu w 1995 roku ukazała się druga część przygód nietuzinkowego bohatera pod tytułem "Gump and Co." Winston Groom przez lata pracował także dla "Washington Star". W 1984 roku powieść, której był współautorem "Conversations with the Enemy" znalazła się w finale konkursu Pulitzera.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Wielka tragedia gwiazdora disco polo. Najbliższa mu osoba umierała na jego rękach

- Ze smutkiem przyjęłam wiadomość, że Alabama straciła jednego z naszych najbardziej utalentowanych pisarzy. Choć zostanie zapamiętany za stworzenie Forresta Gumpa, Winston Groom był utalentowanym dziennikarzem i znanym amerykańskim historykiem. Nasze serca i modlitwy są z rodziną zmarłego - tymi słowami pożegnała zmarłego gubernator Alabamy Kay Ivey.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Dagmarę totalnie zatkało, usłyszała słowa, których nie chce słyszeć żadna matka. Conanowi puściły nerwy
  4. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  5. Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyją już 4 osoby, dramatyczne sceny w ukochanym miejscu Polaków
  6. Na słodko lub na słono - zdania są podzielone. Domowe tosty francuskie zrobisz w parę minut

Żona - cierpienie po stracie75-latek niesamowicie cierpiał po śmierci ukochanej żony. Zrobił jedną rzecz, która odmieniła jego życieCzytaj dalej

Źródło: Gazetapl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News