Media podały smutne wiadomości, świat pogrążył się w żałobie. Nie żyje uwielbiany muzyk

Media podały smutne wiadomości, świat pogrążył się w żałobie. Nie żyje uwielbiany muzyk Źródło: publicdomainpictures.net MALIZ ONG

Nie żyje uwielbiany muzyk, który miał przed sobą jeszcze całe życie. Był zaangażowany w wiele świetnych projektów, których już nikt nigdy nie usłyszy. Fani pogrążyli się w żałobie i poszukują informacji na temat tego, co mogło być przyczyną śmierci.

Nie żyje młodziutki muzyk, fani na całym świecie przesyłają przyjaciołom oraz bliskim kondolencje. Nikt nie może uwierzyć, że nigdy więcej nie wyjdzie na scenę.

Nie żyje znany muzyk i rozchwytywany wokalista

Kim Jeong-hwan, znany szerzej jako Yohan, nie żyje. Muzyk miał tylko 28 lat - jego śmierć w tak młodym wieku tym bardziej jest niespodziewanie przykrą informacją. Fani zachodzą w głowę, co mogło się stać. Yohan był jednym z najbardziej znanych gwiazdorów k-pop i wokalistą zespołu TST.

- Z przykrością przekazujemy najbardziej przykre i bolesne wieści. 16 czerwca członek TST, Yohan, opuścił ten świat. Rodzina Yohana jest pogrążona w głębokiej żałobie. Prosi także o zaprzestanie pisania artykułów o przyczynach jego śmierci. My składamy najszczersze kondolencje - napisała wytwórnia TST KJ Music Entertainment.

Kim Jeong-hwan zmarł we wtorek 16 czerwca, w Korei Południowej. Nie wiadomo, czy rodzina już wie, co mogło być przyczyną śmierci, jednak bliscy wypowiedzieli się w tej sprawie jasno - nie chcą zdradzać już żadnych szczegółów dotyczących zgonu. Proszą też fanów o ucięcie spekulacji i uszanowanie ich prywatności. Dziś, 18 czerwca, odbędzie się pogrzeb młodego artysty.

Zaczął karierę 7 lat temu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Yohan rozpoczął swoją karierę i stał się rozpoznawalny w 2013 roku. Wtedy to dołączył do zespołu NOM, a w 2017 roku do TST (Top Secret). W styczniu tego roku grupa wydała swój kolejny, czwarty już singiel - przez to w ciągu kilku ostatnich miesięcy członkowie zespołu skupiali się na intensywnej promocji płyty. Fani domniemują, że być może Yohan nie wytrzymał presji.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebywałe zniszczenia w centrum kraju, dziesiątki interwencji służb. Burze uderzyły w kraj z ogromną mocą
2. Chore krowy w ubojni. Ich mięso miało trafić do sklepów

To już kolejna śmierć w środowisku muzyków związanych z twórczością k-pop. W grudniu zeszłego roku Cha In Ha to, 27-letni aktor i muzyk, odebrał sobie życie, a w listopadzie Goo Hara - była wokalistka zespołu Kara - została znaleziona martwa. Wcześniej miała być szantażowana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Media podały smutne wiadomości, świat pogrążył się w żałobie. Nie żyje uwielbiany muzyk
  4. Jedna z największych zagranicznych gwiazd poprosiła Jackowskiego o pomoc, chodziło o jej zaginioną córkę. Wszystkich zamurowało, gdy spotkali się 2 lata temu
  5. Gdy mężczyzna z nadwagą wyszedł na parkiet wszyscy ryknęli śmiechem. Chwilę później zaniemówili, niebywałe sceny
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Źródło: Radio ZET, Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News