Niewyobrażalna tragedia na północy Polski. Nie żyje dwóch braci, na brzegu dokonano porażającego odkrycia

Niewyobrażalna tragedia na północy Polski. Nie żyje dwóch braci, na brzegu dokonano porażającego odkrycia Źródło: twitter.com Policja Zakopane

Nie żyje dwóch braci. Przybyłe na miejscu służby dokonały porażającego odkrycia kilka metrów od miejsca, w którym doszło do tragedii. Mieli nadzieję, że mężczyzn jeszcze uda się uratować. Niestety, na udzielenie pomocy było już za późno. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta zdarzeniami.

Nie żyje dwóch braci. Okazuje się, że zupełny przypadek zaważył o tym, że udało się ich odnaleźć. Jak jednak donoszą media, mimo szybkiej interwencji służb i podjętej próby ratowania poszkodowanych, na pomoc było już za późno. Na brzegu, kilka metrów od miejsca tragedii, dokonano potwornego odkrycia. 

Dramat na północy Polski. Nie żyje dwóch braci, koszmarne odkrycie służb 

Jak donosi "Super Express", do makabrycznego zdarzenia doszło w minioną sobotę 18 maja w Drawsku Pomorskim w województwie zachodnio-pomorskim. Około godziny 15:00 miejscowa policja otrzymała zgłoszenie o znajdującym się w jeziorze Przytonko samochodzie osobowym. Okazuje się, że auto przypadkiem zauważył mieszkający w pobliżu pan Zdzisław Kondratowicz. Mężczyzna udał się tego dnia na spacer, w czasie którego spostrzegł podejrzane ślady. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Najpierw jakieś 10 metrów od brzegu zauważyłem jakby dwie linie na wodzie. To mnie zaciekawiło. Gdy podszedłem bliżej, zobaczyłem tył zatopionego samochodu - mówił cytowany przez "Fakt" świadek. 

Wezwane służby obecne były już po kilku minutach. Niestety, funkcjonariusze potwierdzili, że na pomoc jest już za późno. Stwierdzono zgon dwóch mężczyzn - 40-letni Marcin, do którego należał samochód i 33-letni Łukasz byli braćmi. Przeczesując teren funkcjonariusze natknęli się na buty, ustawione na brzegu. Zdaniem śledczych, mógł zostawić jeden z braci, któremu najpierw udało się wydostać na brzeg, a później wrócił do wody, by ratować brata. 

Dzisiaj grzeje: 1. MZ przekazało porażające dane. Mimo zapewnień sytuacja wciąż jest tragiczna

2.Kim jest żona Łukasz Szumowskiego? Fakt ujawnia, że ma udziały warte miliony złotych

- Otrzymaliśmy informację o samochodzie zatopionym w jeziorze Przytonko. Wezwani nurkowie odkryli w toyocie ciała dwóch mężczyzn. Jak na razie przyczyny ich śmierci są nieznane - potwierdza w rozmowie z "Faktem" Karolina Żych, rzeczniczka policji w Drawsku Pomorskim, dodając, że obaj mężczyźni wyglądali jakby "do końca walczyli o życie". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fryzjer z koronawirusem strzygł klientów mimo zakazu. Dziesiątki osób poddano kwarantannie
  2. Wielki dramat rodziny gwiazdora. Umierał na ich oczach, nie byli w stanie mu pomóc. Zostawił żonę i dzieci
  3. Zniesienie kolejnych zakazów w Polsce już od 1 czerwca? Minister podała jeden warunek
  4. Kobieta obudziła się w szpitalu po operacji. Gdy otworzyła oczy, zobaczyła, co się dzieje i zamarła
  5. Kwaśniewski zdradził, co Jan Paweł II powiedział mu w trakcie wizyty w Polsce. Ciężko uwierzyć
  6. Woda po ogórkach kiszonych jest cenna. Ale wszyscy zapomnieli o mocy wody po ogórkach konserwowych

Źródło: Fakt, Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News