Nagle padł bez ruchu i nie dawał oznak życia. Nie żyje znany sportowiec, umierał na oczach widzów i innych sportowców

Nagle padł bez ruchu i nie dawał oznak życia. Nie żyje znany sportowiec, umierał na oczach widzów i innych sportowców Źródło: unsplash/Andres F. Uran/

Nie żyje znany sportowiec. Okoliczności, w jakich doszło do śmierci, są przerażające. Jak podają media, chłopak walczył do ostatniej chwili. To wielka strata dla świata sportu, który stał dla niego otworem.

Nie żyje nie tylko sportowiec, ale przede wszystkim brat, syn i przyjaciel. Przez jego młody wiek jeszcze trudniej jest się pogodzić ze stratą. W mediach pojawiły się szczegóły na temat wydarzeń, które w tak brutalny sposób zaważyły o jego losie. Jak możemy się dowiedzieć, zmarł robiąc to, co kochał najbardziej. Nikt jednak nie mógł przewidzieć, że dojdzie do czegoś tak potwornego. 

Nagle padł bez ruchu. Nie żyje znany sportowiec 

Media obiegły smutne informacje o śmierci 27-letniego Patricka Day'a, pięściarza wagi junior, znanego w głównej mierze w USA. Pochodził z Long Island, a sport był jego największą pasją. W minioną sobotę stoczył swoją kolejną walkę, tym razem mierząc się z Charlesem Conwellem. 

Walka była zacięta, a 27-latek w każdej sekundzie dawał z siebie wszystko. Przyjął jednak zbyt wiele ciosów na głowę w 10. rundzie, po czym tracąc stopniowo przytomność, padł na ziemię i pozostał tak bez ruchu. Zawiadomiono pogotowie, które przewiozło go do szpitala. Patrick zapadł w śpiączkę, jednak dokładnie tak, jak on walczył na ringu, lekarze walczyli o jego życie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszyscy do końca mieli nadzieję na poprawę stanu jego zdrowia, jednak ciosy, jakie otrzymał, zadecydowały o jego losie. Po czterech dniach doszło do wylewu krwi do mózgu, a w środę wieczorem potwierdzono jego zgon. Rodzina i przyjaciele pogrążyli się w żałobie, wspominając wszystkie osiągnięcia 27-latka. Patrick miał przed sobą świetlaną przyszłość w boksie i zapewne nikt nie podejrzewał, że odejdzie tak nagle. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. TVN opublikował ważny apel dla Polaków. Można stracić ogromne pieniądze, nawet ponad 300 tysięcy złotych

- To był mądry, dobrze wyedukowany chłopak z dobrej rodziny. On nie musiał boksować, robił to jednak, ponieważ pokochał boks. Spoczywaj w pokoju Pat, wraz z aniołami - powiedział promotor Lou DiBella.

screen/youtube/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Schabowy niebawem daniem dla elit. Mięso drożeje w ZASTRASZAJĄCYM tempie
  2. Legendarny polski muzyk wyskoczył z okna mając 29 lat. Był niewidomy. Do dziś opłakują go tysiące fanów
  3. Odbierali poród i myśleli, że dziecko urodziło się zdrowe. Spojrzeli na pępowinę i dotarło do nich, że mają niewiele czasu
  4. Mama przez rok więziła nastoletniego syna w toalecie. Jak go odnaleźli, był tak wycieńczony, że ważył 15 kg, straszne
  5. Przenigdy nie wylewaj wody po ugotowanych ziemniakach. Prawie nikt nie wie, jak bardzo jest cenna

Źródło: interia 

Następny artykuł