Nie żyje Wiktorek
Mercedes Bosquet Unsplash
Irmina Jach - 17 Września 2020

Wszyscy walczyli o jego życie. Niestety, media obiegła tragiczna wiadomość, nie żyje Wiktorek

Nie żyje Wiktorek Jastrzembski z Łącka w powiecie inowrocławskim (województwo kujawsko-pomorskie). Chłopczyk zmagał się z bardzo poważną chorobą. Przez wiele miesięcy internauci o dobrych sercach robili wszystko, by uratować mu życie. Niestety, spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. Maluszek przegrał walkę z bezlitosną chorobą.

Nie żyje Wiktorek Jastrzembski z Łącka, o którego życie walczyli internauci z całej Polski. Miał zaledwie półtora roku. Zmarł w czwartek, 17 września bieżącego roku. Media obiegła najtragiczniejsza z informacji. Ostatnie miesiące życia dziecka była pasmem nieustającego cierpienia. To niejedyna tragedia, o której informowaliśmy dziś.

Informacje o Tomaszu KomedziePorażające informacje o Tomaszu Komendzie. Nikt nie wiedział, sytuacja jest tragicznaCzytaj dalej

Nie żyje Wiktorek Jastrzembski z Łącka

Wiktorek, który nie żyje, ponad połowę swojego krótkiego życia spędził w szpitalu, na oddziale onkologicznym. W momencie, w którym zdiagnozowano u niego białaczkę, chłopczyk miał zaledwie cztery miesiące. Od tego czasu życie jego rodziny stało się horrorem. Dziecko urodziło się zdrowe, ciąża jego mamy przebiegała wręcz książkowo. Niemowlę złapało infekcję, która zapoczątkowała pasmo nieszczęśliwych zdarzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ślub - teściowaPoślubił swoją teściową mimo wielu przeszkód. Słowa byłej żony nie mieszczą się w głowieCzytaj dalej

- Poszliśmy do lekarza, zapisał synkowi leki i wydawało się, że choroba ustąpiła. Trwało to jednak tylko kilka dni. W nocy Wiktorek nie chciał jeść, rano nie miał już siły na nic, był siny, dusił się. Natychmiast pojechaliśmy do lekarza. Wiktor miał powiększoną wątrobę, śledzionę. Wyniki badań krwi były dramatyczne. Lekarz podjęli decyzję o transfuzji, by ratować synka - relacjonuje matka chłopca.

Wkrótce rodzice niemowlęcia dowiedzieli się, że ich pociecha zmaga się z białaczką. Przez ponad rok lekarze nieustannie walczyli o jego życie. Próbowano chemioterapii i różnorakich medykamentów, które jednak nie przyniosły oczekiwanego efektu. Wydawało mu się, że choroba odpuszcza, wyniki były coraz lepsze. Niestety, okazało się, że to cisza przed burzą. Choroba dała o sobie znać ze wzmożoną siłą. Rodzice, za pomocą portalu SiePomaga zbierali pieniądze na lek, który miałby zostać stworzony z limfocytów chłopca. Internauci z całej Polski stanęli do walki, by zebrać niezbędne fundusze.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Wielka tragedia gwiazdora disco polo. Najbliższa mu osoba umierała na jego rękach

Pieniądze w błyskawicznym koncie trafiły na konto opiekunów Wiktorka. Niestety, wtedy przyszedł kryzys. W piątek, 11 września bieżącego roku, rodzice poinformowali ich, że stan chłopczyka gwałtownie się pogorszył. Niestety, choroba okazała się silniejsza. Wiktorek odszedł zaledwie sześć dni po fatalnych informacjach na temat jego stanu zdrowia. Rodzicom i bliskim składamy najszczersze kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bliscy bardzo boją się o Tomasza Komendę, przeżywa kolejny dramat. Chce podjąć jednoznaczną decyzję ws. oszczerstw
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Dagmarę totalnie zatkało, usłyszała słowa, których nie chce słyszeć żadna matka. Conanowi puściły nerwy
  4. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  5. Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyją już 4 osoby, dramatyczne sceny w ukochanym miejscu Polaków
  6. Jak żadna inna daje energię na kilka godzin i jest niesamowicie zdrowa. Kawę z olejem pija nawet Anna Lewandowska

Żona - cierpienie po stracie75-latek niesamowicie cierpiał po śmierci ukochanej żony. Zrobił jedną rzecz, która odmieniła jego życieCzytaj dalej

Źródło: Nasze Miasto

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News