Polityk znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Służby wkroczyły do akcji, tajemnicze okoliczności śmierci

Polityk znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Służby wkroczyły do akcji, tajemnicze okoliczności śmierci Źródło: unsplash.com Prithivi Rajan

Nie żyje znany polityk. Jak donoszą media, znaleziono go martwego w jego własnym mieszkaniu. Odpowiednie służby natychmiast zajęły się sprawą, chcąc wyjaśnić, jak się okazuje, tajemnicze dość okoliczności śmierci. Opinia publiczna nadal nie może uwierzyć w tragiczny los, jaki go spotkał.

Nie żyje ceniony polityk. Jego nagła śmierć zaskoczyła wszystkich, choć jeszcze bardziej zaskakujące wydają się przyczyny zgonu. Wiadomo, że gdy został znaleziony, już nie żył. Ujawnione w mediach szczegóły sprawy odbierają mowę. Trwa śledztwo, mające pomóc ustalić, jak dokładnie doszło do tragedii. W żałobie pogrążeni się nie tylko jego bliscy. 

Porażające doniesienia. Nie żyje polityk, tajemnicze okoliczności śmierci 

Jak informuje portal Interia.pl, powołując się na doniesienia izraelskiej prasy, w mieszkaniu na przedmieściach Tel Awiwu znaleziono ciało ambasadora Chin, Du Wei. 58-latek przybył do Izraela w tym roku. Wiadomo, że wcześniej pełnił funkcję ambasadora Chin na Ukrainie. Z przekazywanych do mediów informacji wynika, że gdy znaleziono Wei w jego własnym domu był już martwy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Natychmiast zawiadomiono odpowiednie służby, które wszczęły śledztwo, badając dokładne okoliczności jego śmierci. Potwierdzono, że na jego ciele nie znaleziono żadnych śladów wskazujących na udział osób trzecich. Według wstępnej teorii ekspertów, ambasador z Chin najprawdopodobniej zmarł w skutek zawału serce, jednak potwierdzi to dopiero przeprowadzona sekcja zwłok. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegły zdjęcia Dudy z wypadu w Bieszczady. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół

2. Nie żyje aktor uwielbianych seriali. Rodzina potwierdziła tragiczną wiadomość

Du Wei miał żonę oraz syna. Nie tylko najbliższa rodzina po jego śmierci pogrążyła się w głębokiej rozpaczy. Wielu wciąż nie potrafi uwierzyć, że spotkał go tak tragiczny los. Ambasador wydawał się zdrowym, pełnym witalności mężczyzną. Dramat zaskoczył wszystkich. Izraelska prasa wciąż czeka na oficjalne ustalenia śledczych w tej sprawie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegło sensacyjne zdjęcie. Kate Middleton spodziewa się kolejnego dziecka?
  2. Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała, jak radzi sobie z dziećmi pod nieobecność męża. Zdjęcie stało się hitem (FOTO)
  3. Przełom w walce z koronawirusem? Naukowcy w końcu dostali zielone światło, rozpoczęli nowy etap
  4. Skandal w TVP, fani Eurowizji są wściekli. Ocenzurowano wybrane fragmenty, przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Marek Niedźwiecki nie mógł wytrzymać, skomentował sytuację Radiowej Trójki. Mocne słowa
  6. Kupujesz w Biedronce gotowe surówki? Nawet nie wiesz, jaki wielki błąd popełniasz

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News