nie żyje polityk
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 16 Października 2020

Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość

Nieprawdopodobnie smutna wiadomość z ostatniej chwili właśnie obiegła media oraz całą Polskę. Nie żyje uwielbiany polski polityk. Wiadomość o jego odejściu wstrząsnęła wiele osób. Przegrał z poważną chorobą.

Najsmutniejsza wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje jeden z uwielbianych polskich polityków. Doniesienia o jego odejściu właśnie obiegły całą Polskę. Miał on przegrać długą walkę z bardzo poważną chorobą.

Nie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćNie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćCzytaj dalej

Nie żyje Jan Czubik. Smutne doniesienia z kraju

Smutne informacje wprost z gminy Tarnowiec. Nie żyje Jan Czubik, wójt gminy. Jak donosi portal jaslo.naszemiasto.pl, polityk odszedł minionej nocy po bardzo wyczerpującej walce z chorobą. Miał 72 lata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Jan Czubik był prężnym przedsiębiorcą od kilku dekad, pracował za granicą. Często udzielał się również społecznie, m.in. będąc wieloletnim prezesem Towarzystwa Przyjaciół Szpitala Powiatowego w Jaśle. Pełnił rolę radnego gminy Tarnowiec. W 2014 roku wybrano go na wójta gminy. Tuż po wyborach, na prośbę samego zainteresowanego, przyznano najniższą pensję zasadniczą, jaką mógł pobierać podczas sprawowania tego urzędu.

W czasie jego kadencji jako wójta gminy udało się znacznie zredukować jej zadłużenie, które było ogromnym problemem rządu tarnowieckiego. W dużej mierze również, to właśnie dzięki niemu, w Tarnowcu powstała duża fabryka zajmująca się produkcją wełna bazaltowego. Została ona umiejscowiona w budynkach dawnej huty szkła.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

2. Zatrważające wiadomości. Polsat dzisiaj przekazał je Polakom

3. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

W wyborach samorządowych w 2018 roku udało mu się wywalczyć reelekcję na stanowisku, w dodatku już w pierwszej turze, podobnie jak poprzednio. Prywatnie Jan Czubik był ogromnym pasjonatem motoryzacji. Na co dzień mieszkał w Umieszczu, gdzie również się urodził. NIestety ostatniej nocy w wieku 72 lat przegrał walkę z chorobą. Pogrzeb odbędzie się w niedzielę 18 października. Msza święta żałobna rozpocznie się w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu o godzinie 14.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiarygodnie pyszne placki ziemniaczane z jednego składnika. Ania Starmach podała rewolucyjny przepis
  2. Sensacyjna wiadomość z ostatniej chwili. Kamil Stoch wycofał się z mistrzostw, wszystko przez stan zdrowia
  3. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  4. Fatalne wieści z MZ, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Chodzi o pacjentów w poważnym stanie
  5. Sprawa Tomasza Komendy nie ma końca. Nowy oskarżony przerywa milczenie, porażające słowa
  6. GIS alarmuje, znaleziono niebezpieczne bakterie w mięsie. Mogłeś je kupić w popularnym sklepie

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Jasło Nasze Miasto PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News