Nie żyje mistrz świata. Tajemnicza śmierć jest badana przez policję

Nie żyje mistrz świata. Tajemnicza śmierć jest badana przez policję Źródło: unsplash/zae_zhu/

Nie żyje człowiek, który przez wiele lat fenomenalnie sprawdzał się w tym, co kochał. Przez cały okres jego kariery, udało mu się wiele osiągnąć, dzięki czemu stał się prawdziwą dumą tej dziedziny sportu. Nikt nie spodziewał się jego śmierci. Zwłaszcza, że jej przyczyny są naprawdę tajemnicze.

Nie żyje mistrz świata w judo. Jego nagłe odejście, to wielki szok dla fanów tego sportu, ale i przede wszystkim dla najbliższych, którzy na chwilę obecną niewiele mówią na ten temat. Jak możemy się dowiedzieć, policja zaczęła badać dokładne okoliczności zdarzenia, jednak cała sprawa zdaje się dość skomplikowana. 

Nie żyje uznany sportowiec 

Craig Fallon miał zaledwie 36 lat i całe życie przed sobą. Choć swoją karierę sportową w judo zakończył w roku 2011, nie tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii, chętnie wspominali jego osiągnięcia. Mężczyzna między innymi brał dwukrotnie udział w igrzyskach olimpijskich. Mistrz świata oraz Europy w kategorii poniżej 60 kilogramów. 

Fallon kochał sport i nie wyobrażał sobie bez niego życia, co można było wyraźnie zauważyć. Brytyjczyk zmarł nagle, co było wielkim szokiem dla wszystkich. Niektórzy z jego bliskich, którzy zdecydowali się zabrać głos, ciepło wspominają swojego ulubieńca i przyznają, że jego śmierć jest dla nim wielkim szokiem. 

- Znałem Craiga od 15. roku życia i mogę spojrzeć wstecz na czas naszej współpracy. To są miłe wspomnienia i zabawny okres. On był jednym z prawdziwych mistrzów brytyjskiego judo. Jego oddanie sportowi, który kochał, pozostanie ze mną na zawsze. To ogromna strata dla świata sportu, ale mam nadzieję, że jego osiągnięcia i niesamowita historia zainspirują przyszłe pokolenia - mówi jego były trener Fitzroy Davis. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tajemnicza śmierć 

Przyczyny śmierci 36-latka wciąż nie zostały ujawnione i wszystko wskazuje na to, że to dlatego, iż nie są do końca znane. Policja zajęła się badaniem całej sprawy, jednak nie wykluczone, że na oficjalne informacje w tej kwestii, trzeba będzie trochę poczekać. Fani Craiga licznie składają wyrazy współczucia w stronę jego rodziny i cierpliwie czekają na kolejne doniesienia w związku z przykrym zdarzeniem. 

screen/youtube/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka
  6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  7. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  8. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok

Źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News