nie żyje Mirosław Gontarski porażające słowa
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 15 Października 2020

Z ostatniej chwili: Nie żyje Mirosław Gontarski. Przed śmiercią opublikował porażające słowa, nikt nie pomógł

Dramatyczne informacje z ostatniej chwili. Nie żyje Mirosław Gontarski. Wiadomość o jego odejściu została przekazana przez Związek Literatów Polskich. Tuż przed śmiercią opublikował na swoim koncie w mediach społecznościowych porażający wpis.

Nie żyje Mirosław Gontarski. Tragiczne doniesienia z ostatniej chwili. O odejściu wrocławskiego poety dowiedzieliśmy się po informacji Związku Literatów Polskich. Jego odejście jest ogromną stratą. Duży niepokój budzą ostatnie słowa, które opublikował na swoim koncie w mediach społecznościowych. Jego wpis jest szokujący.

koronawirus kluczowe wytyczne zmienioneNiestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczneCzytaj dalej

Nie żyje Mirosław Gontarski. Dramatyczne doniesienia z ostatniej chwili

Zmarł Mirosław Jerzy Gontarski, poeta wrocławski. Wiadomość o odejściu artysty została przekazana przez Związek Literatów Polskich. Przyczyny śmierci mężczyzny nie została podana do wiadomości publicznej. Ostatni wpis poety na Facebooku budzi jednak ogromny niepokój. Wszystko wskazuje na to, że cierpiał na jakąś chorobę. Niestety nikt nie chciał udzielić mu pomocy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

informacje dot. mszyWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- Jestem chory. Nikt mi nie chce pomóc. Pogotowie nie. Przychodnie nie. Załamałem się - napisał Mirosław Gontarski na swoim koncie na Facebooku trzy dni temu, 12 października. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy pełnych wsparcia oraz życzeń powrotu do zdrowia, a nawet ofert pomocy. Niestety na żaden z nich poeta już nie odpisał.

Nie wiadomo, z jaką chorobą dokładnie zmagał się wrocławski poeta, ani dlaczego nie udzielono mu pomocy. Prawdopodobnie mogło być to wynikiem utrudnionego dostępu do opieki medycznej w trakcie pandemii koronawirusa, która zupełnie zmieniła naszą rzeczywistość.

Dzisiaj grzeje:

1. Zbadali ciała zmarłych na Covid-19. Porażające odkrycie, nikt nie mógł się spodziewać

2. NFZ wydał komunikat do Polaków. Nakaz ograniczenia świadczeń medycznych

3. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia do wszystkich Polek. Zagrożenie jest ogromne

Mirosław Jerzy Gontarski urodził się w Legnicy w 1960 roku. Debiutował w 1979 roku w prasie dolnośląskiej. Ukończył studia magisterskie na kierunku filozofia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Był poetą, filozofem, ale również programistą oraz nauczycielem. Jego odejście to ogromna strata. Bliscy oraz rodzina pogrążyli się w żałobie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najlepsze na świecie ciasto bez pieczenia. Podajemy przepis na uwielbiany galaretkowiec
  2. Piotr Żyła skomentował obostrzenia w związku z pandemią. Jego reakcja absolutnie nas rozbroiła (FOTO)
  3. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  4. Mamy potwierdzenie, wyciekła lista chorób szczególnie niebezpiecznych w razie Covid-19. Duże zaskoczenie
  5. Koronawirus utrzymuje się na nim nawet miesiąc. Każdy Polak ma je w domu
  6. 12-letnie dziecko dokonało niesamowite odkrycia. Naukowcy są zachwyceni

ZakupyOficjalnie: zacznie się już od jutra. Pójdziesz na zakupy i mocno się zdziwiszCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News