Przed śmiercią wszyscy go znienawidzili. Nie żyje słynny piosenkarz, znaleziono go w domu

Przed śmiercią wszyscy go znienawidzili. Nie żyje słynny piosenkarz, znaleziono go w domu Źródło: .

Nie żyje popularny gwiazdor, który na krótko przed śmiercią zniechęcił do siebie tysiące osób. Wieść o zgonie mężczyzny obiegła media, a okoliczności śmierci budzą wiele wątpliwości. Służby ciągle badają sprawę.

Nie żyje piosenkarz okryty złą sławą. Wiadomość o jego śmierci zelektryzowała media oraz fanów gwiazdora. Nikt się nie spodziewał jego zgonu, a mroczna przeszłość i niepewna przyszłość sprawiają, że okoliczności zdarzenia są bardzo tajemnicze. 

Nie żyje znienawidzony gwiazdor

Informacja o śmierci Daniela Lee Martina była szokiem nie tylko dla jego bliskich, ale też wszystkich, którzy śledzili jego losy. Piosenkarz został znaleziony w swoim domu z raną postrzałową. Zwłoki 54-latka zostały znalezione przypadkowo przez policjantów, którzy zawitali do jego domu, by przedstawić mu kolejne zarzuty.

Artysta był bowiem oskarżony o pedofilię. Miał wielokrotnie obywać stosunki seksualne z osobami poniżej 16. roku życia. W styczniu tego roku został aresztowany po zeznaniach rzekomej ofiary, dziewczynki. Dziecko mówiło, ze Martin molestował ją seksualnie w swojej posiadłości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tajemniczy zgon muzyka 

Zarzuty, jakie zostały mu przedstawione pod koniec stycznia, nie są jedynymi. Wcześniej, w 2018 roku, został oskarżony o molestowanie 3 dzieci między 9. a 12. rokiem życia. Już wtedy został znienawidzony przez opinię publiczną, a sytuacja jeszcze się pogorszyła. Udało się dotrzeć do nowych faktów, na podstawie których sformułowano kolejne akty oskarżenia. Piosenkarz jednak nie zdążył ich wysłuchać. W marcu miała się odbyć rozprawa w sądzie, dlatego nienaturalna przyczyna zgonu bardzo zastanawia.

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus na nowym kontynencie. Zaatakował w turystycznym raju, uwielbianym przez Polaków
2. IMGW ostrzega przed potężnym niżem. Dennis bezlitośnie uderzy w Polskę, skutki będą opłakane

Służby będą badać okoliczności sprawy. najbardziej prawdopodobne wydaje się samobójstwo - Martin mógł chcieć uniknąć sprawiedliwości za wszelką cenę. Być może wiedział, że nie ucieknie przed wyrokiem, a powszechnie wiadomo, że osoby skazane za pedofilię nie mają lekkiego życia w więzieniu. Niewykluczone jest także zabójstwo. Wszystko wyjaśni postępowanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Zacięła się kartką papieru w palec, niedługo potem musiała walczyć o życie. Zdjęcie dłoni tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Niewiarygodne sceny podczas kręcenia "Sprawy dla reportera". Nawet Jaworowicz przecierała oczy ze zdumienia
  5. 10 milionów Polaków dostanie niebawem list. Można ponieść niemiłe konsekwencje przez nieuwagę

Źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News