nie żyje wypadek Sosnowiec nastolatka
Unsplash
Joanna Szwalikowska - 14 Listopada 2020

Tragiczne wieści z samego rana, rzecznik potwierdza. Nie żyje 13-letnia dziewczynka, jej koleżanka jest pod opieką lekarzy

Nie żyje 13-letnia dziewczynka. Właśnie potwierdzona została tragiczna wiadomość. Niestety lekarze nie byli w stanie uratować jej życia. Trafiła do szpitala po fatalnym wypadku.

13-letnia dziewczynka, która trafiła wczoraj do szpitala, nie żyje. Smutna wiadomość została przekazana Polskiej Agencji Prasowej przez rzecznika Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, Wojciecha Gumułkę. Nastolatka trafiła do szpitala po fatalnym wypadku.

Niebywałe doniesienia o Łukaszu Szumowskim. Ciężko uwierzyć co teraz robiNiebywałe doniesienia o Łukaszu Szumowskim. Ciężko uwierzyć co teraz robiCzytaj dalej

Nie żyje 13-letnia dziewczynka, która wypadła z jednego z budynków w Sosnowcu

Jak informowało wczoraj RMF FM, w Sosnowcu na terenie dawnej piekarni doszło do okropnego wypadku. Dwie dziewczynki w wieku 11 oraz 13 lat zostały poważnie ranne, po tym jak wypadły z drugiego piętra. 13-latka została przetransportowana do szpitala śmigłowcem, natomiast 11-latka karetką pogotowia.

- Dziewczynki w wieku 11 i 13 lat wypadły z wysokości drugiego piętra. Starszą z nich zabrał do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, była w ciężkim stanie. Drugiej dziewczynce udzielało pomocy sosnowieckie pogotowie ratunkowe, została przewieziona do szpitala karetką - relacjonowała podkom. Sonia Kepper, rzeczniczka sosnowieckiej policji w rozmowie z RMF FM.

Do wypadku miało dojść w piątek 13 listopada ok. godz. 18, informuje RMF FM. Dziewczynki przebywały na terenie dawnego budynku piekarni, która zlokalizowana jest przy ul. Kotlarskiej w Sosnowcu. Obie dziewczynki wypadły z okna, w związku z czym obie zostały poważnie ranne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Starsza dziewczynka była w bardzo ciężkim stanie. Do szpitala została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, jak wynika z najnowszych wiadomości, lekarze nie zdołali uratować jej życia.

Młodszą dziewczynką zajęło się sosnowieckie pogotowie ratunkowe. Do szpitala przewieziono ją karetką. Badaniem okoliczności zdarzenia zajmuje się policja.

- Ze względu na liczne obrażenia oraz stan zagrażający życiu konieczne było przetransportowanie młodej osoby śmigłowcem na SOR. Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wylądował na terenie boiska znajdującego się przy Alei Mireckiego w Sosnowcu - relacjonowali dziennikarze portalsosnowiec.pl.

Rzecznik Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, Michał Gomułka, przekazał, iż 13-letnia dziewczynka zmarła na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Pomimo ogromnych starań lekarzy, nie zdołali oni uratować jej życia.

Dzisiaj grzeje:

1. Wiceminister zdrowia zdradził, co stanie się już 18 listopada. Niebywałe doniesienia dla wielu Polaków

2. Wyciekło zdjęcie Andrzeja Grabowskiego z młodości. Widok wprost odbiera mowę, kobiety za nim szalały

3. Premier Morawiecki nie mógł dłużej milczeć. Ważny apel do wszystkich Polaków

Podkom. Sonia Kepper, rzeczniczka sosnowieckiej komendy, informowała wcześniej, że do wypadku miało dojść ok. godz. 18 w nieużytkowanym budynku dawnej piekarni przy ulicy Kotlarskiej w Sosnowcu.

Na ten moment nie udało się ustalić, dlaczego dziewczynki tam przebywały. Badaniem szczegółowego przebiegu oraz przyczyny wypadku zajęli się już funkcjonariusz policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sanepid wydał pilny komunikat. Trwają poszukiwania wiernych
  2. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Używasz folii aluminiowej do pieczenia albo pakowania jedzenia? Popełniasz nieodwracalny w skutkach błąd
  7. Zacznie się 5 grudnia. Ważna zmiana przepisów dla kierowców
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Fakt, Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News