Nie żyje działaczka Koalicji Obywatelskiej. Przegrała walkę z chorobą

Nie żyje działaczka Koalicji Obywatelskiej. Przegrała walkę z chorobą Źródło: unsplash/ Anjo Antony/

Nie żyje działaczka Koalicji Obywatelskiej. Śmierć przyszła zupełnie niespodziewanie i uniemożliwiła wielu jej bliskim pożegnanie się. Potworna choroba nie dawała za wygraną, aż w końcu ostatecznie pozbawiła ją życia.

Nie żyje radna wojewódzka, sekretarz miasta, ale przede wszystkim działaczka na rzecz KO. Przez lata swojej pracy zyskała zasługi, które teraz licznie wspominają nie tylko jej najbliżsi. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że śmierć przyjdzie tak nagle, jednak jak możemy się dowiedzieć, okres przed śmiercią był dla niej bardzo trudny. 

Nie żyje działaczka KO. Choroba okazała się silniejsza 

Polskie media podają smutne informacje o nagłym odejściu 66-letniej Elżbiety Karlińskiej z Darłowa, która przez lata pracowała m.in. jako księgowa w miejscowym Przedsiębiorstwie Połowów i Usług Rybackich "Kuter", zastępca burmistrza, czy sekretarz miasta. Co więcej, od 2018 roku była działaczką Koalicji Obywatelskiej. Przez 16 lat była zastępcą burmistrza Darłowa, a później sekretarzem miasta. Od zeszłego roku zasiadała w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

Pierwsze oficjalne informacje o jej odejściu 13 listopada przekazał burmistrz Darłowa, Arkadiusz Klimowicz, za pośrednictwem Facebooka, publikując czarno-białe zdjęcie 66-latki oraz kilka niezwykle wzruszających słów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Odeszła od nas tak nagle... Elżbieta Karlińska, mój najbliższy współpracownik. Przez 16 lat zastępca burmistrza Darłowa, przez ostatni rok sekretarz miasta, radna wojewódzka. Wspaniała kobieta, oddana do ostatnich dni pracy dla Darłowa i regionu, mój wierny i szczery Przyjaciel... - czytamy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Cała prawda o mężu Henryki Krzywonos. Ta wiadomość wzbudziła sensację

2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

 

Choć niektórzy mogli nie wiedzieć, ostatni czas był dla niej szczególnie trudny, zmagała się bowiem z chorobą, w której nie chciała dać za wygraną. Problemy zdrowotne wzięły jednak górę, aż w końcu pozbawiły ją życia. Bliscy Karlińskiej są w ogromnym szoku i wciąż nie mogą uwierzyć, że już nigdy jej nie zobaczą. 66-latka wywodziła się z rodziny o silnych tradycjach patriotycznych - jej tata był harcerzem Szarych Szeregów oraz żołnierzem Armii Krajowej i walczył w Powstaniu Warszawskim. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol GIGANTYCZNIE wzrośnie. Znamy dokładne liczby
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Źródło: facebook 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News