Słynna piosenkarka, aktorka i modelka nie żyje. Miała zaledwie 25 lat, jej ciało znaleziono w mieszkaniu

Słynna piosenkarka, aktorka i modelka nie żyje. Miała zaledwie 25 lat, jej ciało znaleziono w mieszkaniu Źródło: pikio.pl

Nie żyje jedna z ikon współczesnej muzyki. Gwiazda, która ostatnimi czasy rozwijała swoją karierę w modelingu i w aktorstwie, odeszła w wieku zaledwie 25 lat. Jej śmierć to wielka strata dla światowej sceny muzyki pop.

Nie żyje 25-letnia artystka. Piosenkarka, modelka i aktorka, która zyskiwała światowy rozgłos, została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Mimo że nie mówi się oficjalnie o przyczynach jej odejścia, to niektórzy łączą ją z problemami psychicznymi artystki, słyszy się także plotki o udanej próbie samobójczej. Ta wiadomość wstrząsnęła światem muzyki, który musi pożegnać się z dobrze rokującą wokalistką.

Nie żyje słynna gwiazda. 25-latka najprawdopodobniej popełniła samobójstwo

Wokalistką, która zmarła, jest znana artystka k-pop, Sulli, znana także jako Choi Jin-ri. Piosenkarka, która od 2009 roku występowała w zespole F(X), została znaleziona przez policję w swoim apartamencie. Koreańskie media nie podają co prawda informacji o przyczynach jej śmierci, ale nieoficjalne źródła mówią o popełnieniu samobójstwa z powodu hejtu, z jakim artystka się mierzyła w sieci.

Mimo wielkiej sławy w zespole F(X), gwiazda zakończyła występowanie z nią w 2015 roku, kiedy została ofiarą internetowych komentatorów, którzy nie szczędzili krytyki jej i wykonywanej przez nią muzyki. Artystka musiała oddać się pod opiekę psychologów, a sama mówiła o możliwości choroby na depresję. Przez ten czas skupiła się na modelingu i aktorstwie, ale nadal nie mogła liczyć na komfort psychiczny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani pogrążeni w smutku. Artystka mówiła o powrocie do muzyki

Sulli, która zniknęła na cztery lata z rynku muzycznego, postanowiła przypomnieć o sobie fanom na początku 2019 roku, wydając solowy singiel - "Goblin". Sama nie kryła ekscytacji z powrotu do śpiewania i mówiła nawet o możliwości reaktywacji jej kultowego zespołu. Niestety, ale okazało się, że nigdy do tego nie dojdzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny sportowiec. Miał tylko 52 lata

2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Sama artystka pozostawiła w żałobie miliony fanów na całym świecie. Wokalistka przez lata występowała na całym globie, a swoich miłośników miała także w Polsce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jolanta Kwaśniewska przeszła samą siebie. Opadną wam szczęki
  2. PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senacie
  3. Wesele zamieniło się w nagły koszmar na żywo. Dantejskie sceny zrujnowały ślub
  4. Zabrał rodzinę do restauracji Gessler, zobaczył rachunek i oczy wyszły mu z orbit. Smak dań ocenił w poniżający dla gwiazdy TVN sposób
  5. Dumna panna młoda zamówiła weselny tort za 1200 zł. Ale jak go zobaczyła, od razu się popłakała

źródło: Interia

Następny artykuł