Nie żyje - polityk
David Tomaseti/ Unsplash
Aneta Wasilewska - 14 Września 2020

Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje polski polityk

Nie żyje polski polityk. Tragiczne informacje o jego śmierci obiegły media w całym kraju. Do rodziny napływają kondolencje od mieszkańców, którzy pogrążyli się w żałobie. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb zmarłego.

Nie żyje polski polityk. Zgodnie z informacjami, jakie pojawiły się w lokalnych mediach, polityk odszedł wczoraj, 13 września. Znane są już szczegóły pogrzebu zmarłego.

Papież Franciszek -stan zdrowiaOgromny niepokój o zdrowie papieża Franciszka. Pojawiły się poważne obawyCzytaj dalej

Nie żyje zastępca burmistrza Józefowa

Nie żyje zastępca burmistrza Józefowa Ryszard Ostasz. Polski polityk odszedł 13 września w wieku 59 lat. Ryszard Ostasz przez całe swoje życie zawodowe związany był z samorządem w Józefowie. Polityk pełnił funkcję zastępcy burmistrza już od początku grudnia 2016 roku. Przed objęciem tego urzędu pracował w miejskim urzędzie, a także w ośrodku kultury i Gminnym Zespole Administracyjnym Szkół w Józefowie.

- Z głębokim smutkiem informujemy, że 13-go września zmarł Ryszard Ostasz, zastępca burmistrza Józefowa - można przeczytać na stronie gazetabilgoraj.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

Wiadomość o śmierci cenionego polityka pojawiły się na oficjalnej stronie urzędu miejskiego w Józefowie. Zmarłego wieloletniego współpracownika pożegnano wzruszającymi słowami. Polityk przez lata był ceniony za życzliwość i pogodę ducha. Zmarł krótko przed swoimi 60 urodzinami, które wypadałyby w listopadzie bieżącego roku.

Dzisiaj grzeje:

1. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

2.Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Minister Zdrowia właśnie ogłosił, chodzi o zamknięcie szkół. Wszystko jest już jasne

Nie żyje Ryszard Ostasz. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na oficjalnej stronie urzędu miejskiego w Józefowie, pogrzeb Ryszarda Ostasza odbędzie się o godzinie 15:00 we wtorek 15 września w kościele pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Józefowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak nie sprostała zadaniu? Bezlitosne komentarze, nie pozostawili suchej nitki
  2. Tak wyglądają Niemcy. Chcą, żeby w Polsce było identycznie
  3. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Danuta Martyniuk musiała przerwać milczenie, jest bardzo ostro
  4. Bardzo smutne, przecież Viki ma dopiero 13 lat. Ujawniono treść wiadomości, jakie dostała
  5. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano
  6. Wywar jest dobrze znany, ale herbata z liści laurowych również działa cuda. Jej spektakularne zalety zachwycą każdego

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: Bilgorajska pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News