Piękna 29-latka była na imprezie, wkrótce potem zmarła w wyjątkowo przykrych okolicznościach. Wszystkiemu może być winna jedna tabletka

Piękna 29-latka była na imprezie, wkrótce potem zmarła w wyjątkowo przykrych okolicznościach. Wszystkiemu może być winna jedna tabletka Źródło: fot. wikipedia.org/dawid_skalec

Nie żyje piękna 29-latka, która znajdowała się właśnie u szczytu swojej kariery. Wedle relacji jej znajomych, którzy wiedzieli wszystko na własne oczy, zawinić mogła jedna tabletka.

Nie żyje młoda i znana DJ-ka z Rosji, Janna Rasskazova, która miała zaledwie 29-lat. Artystka była bardzo popularna w Moskwie, gdzie bardzo często dawała swoje występy, na których zawsze zbierał się cały tłum chętnych zabawy imprezowiczów. Sama również nie stroniła nigdy od dobrej zabawy, która potrafiła niekiedy przerodzić się w kilkudniową libację.

Tak też było w ostatnim czasie, przez co 29-latka postanowiła zrobić sobie krótką przerwę od imprez i zadbać o to, aby odtruć swój wycieńczony organizm. O pomoc poprosiła swojego znajomego lekarza, który podał jej lek, aby złagodzić efekty całego detoksu. Niestety zakończyło się to prawdziwą tragedią.

Nie żyje piękna Janna Rasskazova. 29-latka zginęła we własnym mieszkaniu

Lekarz, który odwiedził artystkę, zalecił, aby tej nie pozostawiać bez opieki, dlatego też Janna Rasskazova była pilnowana przez parę swoich znajomych. DJ-ka zażyła podarowaną przez doktora tabletkę, która miała pomóc jej się zregenerować, a następnie zasnęła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Początkowo nie działo się nic niezwykłego, ale w pewnym momencie Janna zaczęła bardzo dziwnie oddychać, więc jej znajomi postanowili ją wybudzić. Nie było to łatwe, ale w końcu im się udało. 29-latka wstała i przeszła się do kuchni, gdzie zaczęła się krztusić, a następnie straciła przytomność.

Para natychmiast wezwała pogotowie, które pojawiło się najszybciej, jak to tylko było możliwe. Na miejscu rozpoczęto próbę uratowania 29-latki, ale niestety nie udało się przywrócić jej akcji serca. Według wstępnej diagnozy odpowiedzialny za całą sytuację był lek podany przez znajomego lekarza, który miał być niekompatybilny z medykamentami, które normalnie przyjmowała Janna.

Dzisiaj grzeje 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci
2. Emerytura mundurowych. Zmiany podpisał już prezydent Duda

Niestety 29-latka nikogo wcześniej nie uprzedziła, że zażywa inne leki, a sam lekarz, który ją odwiedził, nie pytał o to, co tylko pokazuje, jak ważny potrafi być prawidłowo przeprowadzony wywiad medyczny. Niewykluczone, że gdyby lekarz wiedział, co zażywa Janna, to młoda kobieta nadal by żyła, a jej kariera dalej by się rozwijała.

nie żyje fot.  Instagram / @namtv

  1. Niesamowita oferta, która zwala z nóg. Polacy mogą za darmo przejechać się kultowym autem prosto z salonu
  2. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  3.  Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  4. Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki
  5. Tata usłyszał tylko wielki huk. Dla jego syna nie było już ratunku, zmarł na miejscu
  6. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

źródło: Wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu