Znał ją cały świat. Nie żyje Lia, znaleziono ją martwą w mieszkaniu

Znał ją cały świat. Nie żyje Lia, znaleziono ją martwą w mieszkaniu Źródło: pikio

Nie żyje kobieta, która dzięki swoim dokonaniom mogła cieszyć się międzynarodową sławą. Dziewczyna została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Sprawa wstrząsnęła bliskimi oraz fanami Lii.

Nie żyje wielka gwiazda pokera. Świat obiegła smutna informacja dotycząca śmierci Rosjanki. Występowała pod pseudonimem Lia i była jedną z najbardziej znanych internetowych pokerzystek. Okoliczności jej śmierci są wyjaśniane przez policję. 

Nie żyje gwiazda pokera

Nie żyje gwiazda pokera, która znana była w internecie pod pseudonimem Lia. Lilia Nowikowa, bo tak naprawdę nazywa się dziewczyna, została znaleziona martwa w łazience. Była bardzo młoda, miała zaledwie 26 lat. Słynęła z udostępniania transmisji swoich rozgrywek internetowego pokera na platformie Twitch, gdzie gromadziła wielu widzów. Udało jej się zebrać ogromną szerze fanów wśród rosyjskojęzycznych sympatyków pokera, ale rozrywki streamerki często odwiedzali także zagraniczni wielbiciele tej gry. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyczyna śmierci

Ciało młodej gwiazdy zostało znalezione przez sąsiada, który został poproszony przez rodzinę o sprawdzenie, co się dzieje z pokerzystką. Jej najbliższych zaniepokoiło to, że Lia przestała się odzywać i nie reagowała na ich telefony i wiadomości, co wcześniej się nie zdarzało. 

Streamerka została znaleziona w wannie. Najprawdopodobniej przyczyną jej śmierci było porażenie prądem. Scenariusz, który wydaje się być najbardziej prawdopodobny, jest taki, że gwiazda internetu brała kąpiel susząc jednocześnie włosy. Nie jest to jednak potwierdzona wersja wydarzeń. Póki co, nie pojawiły się żadne głosy dotyczące tego, że mogło to być samobójstwo.

Śmierć Lii wstrząsnęła fanami pokera na całym świecie. Dziewczyna, poza byciem świetną graczką, była również bardzo piękna, co z pewnością również przyciągało do niej wiele osób. Poza samym graniem w karty celebrytka zajmowała się także pomaganiem początkującym, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pokerze. Zawsze była skora do pomocy każdemu, kto miał jakiekolwiek problemy z tą dziedziną e-sportu. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała! 
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu