Nie żyje Stanisław Hućko
David Tomaseti/Unsplash
Aneta Wasilewska - 14 Maja 2020

Do mediów dotarły smutne informacje. Nie żyje ceniony i zasłużony Stanisław Hućko

Nie żyje Stanisław Hućko. Przykre wiadomości o śmierci opublikowane zostały dzisiaj w sieci. To wyjątkowa strata dla całego świata żużla w Polsce, dla którego był niebywale ważną postacią do końca swoich dni.

Nie żyje Stanisław Hućko, człowiek niezwykle ceniony i zasłużony dla polskiego żużla. Oficjalne informacje o jego śmierci pojawiły się w sieci. Rodzina i przyjaciele otrzymują wyrazy współczucia w związku ze stratą.

Kacperek apel do wszystkichBliscy Kacperka skierowali bardzo ważny apel do wszystkich. Proszą tylko o jedną rzeczCzytaj dalej

Nie żyje Stanisław Hućko

Informację o śmierci przekazał zespół żużlowy Moje Bermudy Stal Gorzów, głęboko poruszony odejściem cenionego i zasłużonego dla całej drużyny mechanika. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazane zostały także kondolencje dla całej rodziny i wszystkich przyjaciół, dla których wiadomość o śmierci Stanisława Hućki była niezwykle przykrą informacją.

- Dotarły do nas przykre informacje. Dziś odszedł kolejny członek żółto-niebieskiej rodziny, w przeszłości wieloletni mechanik drużyny gorzowskiej Stali - Stanisław Hućko. Zarząd oraz pracownicy KS Stal Gorzów pragną złożyć rodzinie i przyjaciołom szczere wyrazy współczucia. Cześć Jego pamięci! - napisano.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

Ceniony i zasłużony Stanisław Hućko

Stanisław Hućko przez lata związany był z drużyną Moje Bermudy Stal Gorzów, gdzie pracował, jaki mechanik gorzowskiego klubu. Współpracował także z Polonią Piła, gdzie prowadził żużlową szkółką. Dzięki jego ciężkiej pracy rozwijały się tam zdolności młodych i utalentowanych miłośników żużla.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowy zakaz wchodzi od 20 maja. Dotknie ponad 8 mln Polaków, połowa z nich będzie niemile zaskoczona
2. Od 25 maja nowe regulacje. Rzecznik rządu zapowiedział zmiany, które czekają wielu młodych Polaków

Zainteresowanie żużlem przekazał swojemu synowi, Markow Hućce, który na początku kariery jeździł dla Stali Gorzów. Marek Hućko dziś podjął pracę mechanika, idąc w ślady swojego taty. Nieznana jest przyczyna śmierci ani data pogrzebu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Artur Barciś i Cezary Żak zwracają się z ważnym apelem do narodu. Wszystko w ramach popularnej akcji Hot16Challenge
  2. Zbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPN
  3. Duży polski bank ostrzega wszystkich klientów. Wystarczy chwila, można stracić wszystkie pieniądze
  4. Dotyka głównie dzieci i ma dziwne objawy. Wraz z epidemią pojawiła się dziwna choroba w USA
  5. Zatrważające doniesienia o Weronice Książkiewicz, aktorka miała wypadek samochodowy. Zdumiewające zachowanie policjantów
  6. Najtańszy, najszybszy i najpyszniejszy. Cudowny sernik bez sera, rewelacyjna receptura trafiła do sieci

Michał Wiśniewski wziął udział w popularnej akcjiMichał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowaCzytaj dalej

Źródło: Sportowe Fakty

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News